Alle producten
zoekwoorden [ transparent flexible led display ] overeenkomen 264 producten.
LED-holografisch scherm Transparent Mesh Wall Virtual Film Flexibel AI Interactief Hologram
| Helderheid: | 3000 neten |
|---|---|
| Productnaam: | Het holografische Scherm |
| Afgerond: | Oogjes, gemotoriseerd, snel opvouwbaar |
P125 SMD3535 Full Color LED Mesh Scherm RGB DMX512 Flexibel Transparant Rol-up voor Buiten Tentoonstellingshallen
| Straalhoek: | 160 graden |
|---|---|
| LED -chip: | SMD3535 |
| Kleur: | Volle kleur |
Outdoor Flexibele RGB Full Color Transparante LED Pixel Mesh Scherm Full Color P41.5 Lichtgewicht Net Video Gordijn Display
| Diameter: | 20 mm |
|---|---|
| Kleur: | RGB |
| Garantie: | 2 jaar |
Transparant LED Scherm Hoge Helderheid Display Helder Glas Raam LED Videowall Flexibel Paneel
| Merk: | Wonderboon |
|---|---|
| Productnaam: | XH-JHP-P6 |
| Bedrijfstemperatuur: | -20°C tot 65°C |
Transparant LED Scherm 5V Hoge Helderheid Display Helder Glas Raam LED Videowall Flexibel Paneel
| Merk: | Wonderboon |
|---|---|
| Productnaam: | XH-JHP-P8 |
| Bedrijfstemperatuur: | -20°C tot 65°C |
P3.9 RGB Reclame Glazen Raam 1000*1000mm Buiten Waterdicht Transparant Grid Display LED Grille Scherm
| Materiaal: | Pc |
|---|---|
| Beschermingsniveau: | IP67 |
| Werkspanning: | DC5V |
P6 LED Transparante scherm Hoog helder glas scherm Energiebesparend LED Door het scherm zien Voor winkelcentrum Venster Advertentie Gebouw Gevel Media scherm Indoor Outdoor gebruik
| Naam: | Kleefstoftransparante LED-displayfilm |
|---|---|
| Schermtype: | Transparant |
| Pixelstijl: | P6 |
P10 Ultra Dunne Flexibele Transparante LED Film Prijs Outdoor Zelfklevende Glazen Raam LED Filmscherm Transparante Fabriek
| Naam: | Super slanke transparante LED -displayfilm |
|---|---|
| OEM of ODM: | Ja |
| Pixelveld: | P6 |
Zeer Transparante LED Transparante Film Display 5v voor Winkelruiten & Etalage Reclame
| Naam: | Super slanke transparante LED -displayfilm |
|---|---|
| OEM of ODM: | Ja |
| Pixelhoogte: | P6 |
LED Transparante Filmscherm 220V P6 Ultra Dun, Hoge Helderheid, Eenvoudig te Installeren reclame
| Naam: | Super slanke transparante LED -displayfilm |
|---|---|
| OEM of ODM: | Ja |
| Pixelveld: | P6 |

