Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ transparent flexible led display ] Eşleşme 265 Ürünler.
LED Holografik Ekran Şeffaf File Duvar Sanal Film Esnek Yapay Zeka Etkileşimli Hologram
| Parlaklık: | 3000 nit |
|---|---|
| Ürün adı: | Holografik Ekran |
| Bitti: | Kuşgözü, Motorlu, Hızlı Katlama |
P125 SMD3535 Tam Renkli LED Mesh Ekranı RGB DMX512 Açık Açık Sergi Salonları için Esnek Şeffaf Yuvarlak
| Işın açısı: | 160 derece |
|---|---|
| LED çip: | SMD3535 |
| Renk: | tam renk |
Dış mekan esnek RGB Tam Renk Şeffaf LED Piksel Mesh Ekran Tam Renk P41.5 Hafif Net Video Perde Ekranı
| Çap: | 20 mm |
|---|---|
| Renk: | RGB |
| Garanti: | 2 yıl |
Şeffaf LED Ekran Yüksek Parlaklık Ekranı Berrak Cam Pencere LED Video Duvar Esnek Panel
| Marka: | Mucize fasulyesi |
|---|---|
| Ürün adı: | XH-JHP-P6 |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C ila 65°C |
Şeffaf LED Ekran 5V Yüksek Parlaklık Ekran Net Cam Pencere LED Video Duvar Esnek Panel
| Marka: | Mucize fasulyesi |
|---|---|
| Ürün adı: | XH-JHP-P8 |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C ila 65°C |
P3.9 RGB Reklam Cam Pencere 1000*1000mm Dış Mekan Su Geçirmez Şeffaf Izgara Ekran LED Izgara Ekranı
| Malzeme: | Pc |
|---|---|
| Koruma seviyesi: | IP67 |
| Çalışma voltajı: | DC5V |
P6 LED Şeffaf Ekran Yüksek Parlaklık Cam Ekran Enerji tasarrufu LED Ekran Arasından Görün Alışveriş Merkezi Pencere Reklam Bina Cephesi Medya Ekranı İçeride Dışarıda Kullanım
| İsim: | Yapışkan şeffaf LED ekran filmi |
|---|---|
| Ekran tipi: | L/C,T/T |
| Piksel tarzı: | P6 |
P10 Ultra İnce Esnek Şeffaf LED Film Fiyatı Dış Mekan Yapışkan Cam Pencere LED Film Ekran Şeffaf Fabrika
| İsim: | Süper ince şeffaf LED ekran filmi |
|---|---|
| OEM veya ODM: | Evet |
| Piksel perdesi: | P6 |
Perakende Pencereleri ve Mağaza Reklamları için Yüksek Şeffaflıklı LED Şeffaf Film Ekranı 5v
| İsim: | Süper ince şeffaf LED ekran filmi |
|---|---|
| OEM veya ODM: | Evet |
| Piksel Aralığı: | P6 |
LED Şeffaf Film Ekran 220V P6 Ultra İnce, Yüksek Parlaklık, Kolay Kurulum Reklam
| İsim: | Süper ince şeffaf LED ekran filmi |
|---|---|
| OEM veya ODM: | Evet |
| Piksel perdesi: | P6 |

