Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ transparent flexible led display ] Eşleşme 264 Ürünler.
P50 Hafif Drone Uçan LED Ekran Dışarıdaki Şehir Işık Gösterisi Etkinlikler Ürün Başlatma Sahne Performansı Halk Reklamı
| Güç: | 288W |
|---|---|
| Ekran malzemesi: | Film |
| Renkler: | RGB |
Kapalı P2.6 Tam RGB LED Izgara Ekranı Reklam ve Dekorasyon için Yüksek Şeffaflık Izgara Ekranı
| Piksel Aralığı: | 2,6 mm |
|---|---|
| Çalışma voltajı: | DC12V |
| Çalışma Sıcaklığı: | -20°C ila 60°C |
P20 Creative LED Uçan Ekran DC12V Eğlence Gösterileri için 3 boyutlu Drone Ekranı Şehir Etkinlikleri, Tema Parkları LED Hava Gösterisi Ekranı
| Modül Boyutu: | 1000*1000mm, |
|---|---|
| Çözünürlük: | Yüksek çözünürlük (modele göre değişir) |
| Kurulum Yöntemi: | Duvara monte/Tavana monte/Askı |
4000-4500cd 1000*1000mm P3.9 Parlaklık Yüksek Şeffaflık LED Izgara Panel İç Mekan Reklam Ekranı için
| Ömür: | 50000hs |
|---|---|
| Parlaklık: | 4000-4500cd |
| Kurulum: | Kaldırma/dikey kurulum |
P2.6*6.25 1000*1000mm 6000cd Parlaklık Yüksek Şeffaflık LED Izgara Panel İç Mekan Reklam Ekranı için
| Ömür: | 50000hs |
|---|---|
| Parlaklık: | 6000cd |
| Kurulum: | Kaldırma/dikey kurulum |
P3.9 Yüksek Şeffaflık 500*1000mm LED Izgara Panel İç Mekan Reklam Ekranı için 2000cd Parlaklık
| Ömür: | 50000 saat |
|---|---|
| Parlaklık: | 1800-2000CD |
| Kurulum: | Kaldırma/dikey kurulum |
P15 Yüksek Parlaklık 3D Drone Ekranı IP68 Dış Su geçirmez DC12V Led Mesh Festivaller için Uçan Ekran Etkinlik Gösterileri Marka Tanıtım Reklamı
| Tip: | Koruyucu ekran |
|---|---|
| Ekran Tipi: | NEDEN OLMUŞ |
| Yeniden kullanılabilirlik: | Yeniden Kullanılabilir ve Yıkanabilir |
LED Esnek Şeffaf Film Ekranı 5V Ticari Dinamik Görüntüler için Kolay Kurulum
| Ürün adı: | 403 Yasak |
|---|---|
| Durum kodu: | 403 |
| Tanım: | Sunucu isteği anladı ancak yerine getirmeyi reddediyor. |
Esnek Şeffaf P3.91 Holografik 3D LED Film Ekran İnce Yüksek Parlaklıkta Reklam Ekranı Cam Pencere için
| Ambalaj bilgileri: | Farklı boyut hesaplamasına göre catoon veya tahta sandık. |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5 gün |
| Ödeme koşulları: | D/P,T/T,Western Union |
P3.91 LED Şeffaf Hologram Ekran Esnek Ultra İnce Gelişmiş Teknoloji Cam Pencere Dinamik Ekranlar için
| Ambalaj bilgileri: | Farklı boyut hesaplamasına göre catoon veya tahta sandık. |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5 gün |
| Ödeme koşulları: | D/P,T/T,Western Union |

