Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ transparent flexible led display ] αντιστοιχία 264 προϊόντα.
P50 Ελαφρύ Drone Flying Led Screen LED Floating Display για εξωτερική πόλη Φωτιστική Έκθεση Εκδηλώσεις Product Launch Stage Performance Δημόσια διαφήμιση
| Εξουσία: | 288W |
|---|---|
| Υλικό οθόνης: | Ταινία |
| Χρωματιστά: | Rgb |
Εσωτερική οθόνη P2.6 Full RGB LED Grille High Transparency Grid για διαφήμιση και διακόσμηση
| Pixel Pitch: | 2,6 χιλιοστά |
|---|---|
| Τάση εργασίας: | DC12V |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C έως 60°C |
Π20 Creative LED Flying Screen DC12V 3D Drone Screen για ψυχαγωγικές εκπομπές Εκδηλώσεις πόλης, θεματικά πάρκα LED Air Show Display
| μέγεθος μονάδας: | 1000*1000mm, |
|---|---|
| Ψήφισμα: | Υψηλή ευκρίνεια (διαφέρει ανάλογα με το μοντέλο) |
| Μέθοδος Εγκατάστασης: | Εγκατασκευή με τοίχο/εγκατασκευή με οροφή/εξαρτήματα |
4000-4500cd 1000*1000mm P3.9 φωτεινότητα υψηλής διαφάνειας LED πίνακα πλέγματος για εσωτερική διαφήμιση οθόνη
| Διάρκεια ζωής: | 50000HS |
|---|---|
| Λάμψη: | 4000-4500CD |
| Εγκατάσταση: | Ανύψωση/κατακόρυφη εγκατάσταση |
P2.6*6.25 1000*1000mm 6000cd Φωτεινότητα Υψηλής Διαφάνειας Πάνελ LED Grille για Οθόνη Διαφήμισης Εσωτερικού Χώρου
| Διάρκεια ζωής: | 50000HS |
|---|---|
| Λάμψη: | 6000CD |
| Εγκατάσταση: | Ανύψωση/κατακόρυφη εγκατάσταση |
P3.9 Υψηλή διαφάνεια 500*1000mm LED Grille Panel 2000cd φωτεινότητα για εσωτερική διαφημιστική οθόνη
| Διάρκεια ζωής: | 50000 ώρες |
|---|---|
| Λάμψη: | 1800-2000CD |
| Εγκατάσταση: | Ανύψωση/κάθετη εγκατάσταση |
P15 Υψηλή φωτεινότητα 3D Drone Screen IP68 εξωτερική αδιάβροχη DC12V Led Mesh Flying Screen για φεστιβάλ Εκδηλώσεις Εκδηλώσεις Προώθηση μάρκας Διαφήμιση
| Τύπος: | Προστατευτική οθόνη |
|---|---|
| Τύπος οθόνης: | LED |
| Επαναχρησιμοποίηση: | Επαναχρησιμοποιήσιμο και Πλέσιμο |
Ελαστική οθόνη διαφανούς ταινίας LED 5V Εύκολη εγκατάσταση για εμπορικά δυναμικά οπτικά
| Όνομα προϊόντος: | 403 Απαγορευμένος |
|---|---|
| Κώδικας θέσης: | 403 |
| Περιγραφή: | Ο διακομιστής κατανόησε το αίτημα, αλλά αρνείται να το εκπληρώσει. |
Εύκαμπτη Διαφανής Οθόνη LED P3.91 Ολογραφική 3D Λεπτή Οθόνη Υψηλής Φωτεινότητας Διαφήμισης για Γυάλινα Παράθυρα
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | catoon ή ξύλινη θήκη σύμφωνα με τον διαφορετικό υπολογισμό μεγέθους. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | D/P,T/T,Western Union |
P3.91 LED Διαφανής Οθόνη Ολογράμματος Εύκαμπτη Εξαιρετικά Λεπτή Προηγμένη Τεχνολογία για Δυναμικές Οθόνες Γυάλινων Παραθύρων
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | catoon ή ξύλινη θήκη σύμφωνα με τον διαφορετικό υπολογισμό μεγέθους. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | D/P,T/T,Western Union |

