Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ transparent flexible led display ] αντιστοιχία 266 προϊόντα.
Εύκαμπτη Διαφανής Οθόνη LED P3.91 Ολογραφική 3D Λεπτή Οθόνη Υψηλής Φωτεινότητας Διαφήμισης για Γυάλινα Παράθυρα
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | catoon ή ξύλινη θήκη σύμφωνα με τον διαφορετικό υπολογισμό μεγέθους. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | D/P,T/T,Western Union |
P3.91 LED Διαφανής Οθόνη Ολογράμματος Εύκαμπτη Εξαιρετικά Λεπτή Προηγμένη Τεχνολογία για Δυναμικές Οθόνες Γυάλινων Παραθύρων
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | catoon ή ξύλινη θήκη σύμφωνα με τον διαφορετικό υπολογισμό μεγέθους. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | D/P,T/T,Western Union |
Διαφανές Ολογραφικό 3D P3.91 Ψηφιακό και σήμανση Ευέλικτο προσαρμοσμένο μέγεθος Εμπορικό κέντρο Γυάλινη διαφήμιση οθόνη
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | catoon ή ξύλινη θήκη σύμφωνα με τον διαφορετικό υπολογισμό μεγέθους. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | D/P,T/T,Western Union |
Οθόνη Ολογραφικού LED Διαφανούς Πλέγματος Τοίχου Εικονική Ταινία Ευέλικτη AI Διαδραστικό Ολόγραμμα
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | catoon ή ξύλινη θήκη σύμφωνα με τον διαφορετικό υπολογισμό μεγέθους. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | D/P,T/T,Western Union |
P5 Εσωτερική Οθόνη Πλήρους Έγχρωμης Διαφάνειας LED Διαφανής Οθόνη Φιλμ Ευέλικτη Αυτοκόλλητη Βιντεοτοίχος
| Μέγεθος: | 240*1000mm |
|---|---|
| Βαθμός IP: | IP67 |
| Διάρκεια ζωής: | 100000 ώρες |
RGBW P6 DC5V Ευέλικτη διαφανής οθόνη οθόνης LED για εμπορικό κέντρο
| Ονομασία: | LED διαφανής οθόνη φιλμ |
|---|---|
| Μέγεθος ντουλαπιού: | Προσαρμοσμένο |
| Μέγιστη δύναμη: | 600W/m² |
Εύκαμπτη, εύκαμπτη, λεπτή οθόνη LED διαφανούς φιλμ για διαφήμιση εσωτερικών χώρων, οθόνη τοίχου
| όνομα: | LED διαφανής οθόνη φιλμ |
|---|---|
| Τάση λειτουργίας: | DC5V |
| Μέγεθος μονάδας: | 240*1000mm |
Οθόνη LED Γυαλιού Υψηλής Ευκρίνειας P4 Διαφανής για Εμπορική Σήμανση Βιτρίνας
| Packaging Details: | Carton or Wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5~15Days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
Ολογραφική HD εσωτερική οθόνη διαφάνειας LED διαφήμισης P6.25 με υποστήριξη τηλεφώνου για κινούμενα σχέδια και γραφικά τοίχος βίντεο
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | catoon ή ξύλινη θήκη σύμφωνα με τον διαφορετικό υπολογισμό μεγέθους. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | D/P,T/T,Western Union |
P143 Πτυσσόμενη Ευέλικτη Διαφανής Οθόνη LED Κουρτίνας Διαφήμισης Υψηλής Φωτεινότητας
| Ονομασία: | διαφανές led κουρτίνα |
|---|---|
| Χρήση: | Εσωτερικός/υπαίθριος |
| Τάση εργασίας: | DC12V |

