Alle producten
zoekwoorden [ transparent flexible led display ] overeenkomen 264 producten.
Transparent holografisch 3D P3.91 Digitaal en signage Flexibel maatwerk winkelcentrum Glas reclame display
| Verpakking Details: | catoon of houten kist volgens de verschillende maatberekeningen. |
|---|---|
| Levertijd: | 5 dagen |
| Betalingscondities: | D/P,T/T,Western Union |
LED-holografisch scherm Transparent Mesh Wall Virtual Film Flexibel AI Interactief Hologram
| Verpakking Details: | catoon of houten kist volgens de verschillende maatberekeningen. |
|---|---|
| Levertijd: | 5 dagen |
| Betalingscondities: | D/P,T/T,Western Union |
P5 Indoor Full Color Transparantie Display LED Transparant Filmscherm Flexibele zelfklevende videomuur
| Maat: | 240*1000 mm |
|---|---|
| IP-klasse: | IP67 |
| Levensduur: | 100.000 uur |
RGBW P6 DC5V Flexibel Transparant LED Film Display Scherm Voor Winkelcentrum
| Naam: | LED transparant filmscherm |
|---|---|
| kastgrootte: | Op maat |
| Max Power: | 600 W/m2 |
Flexibel buigbaar dun LED-transparant filmscherm voor binnenadvertentiescherm
| naam: | LED transparant filmscherm |
|---|---|
| Werkspanning: | DC5V |
| Modulegrootte: | 240*1000 mm |
High Definition P4 Transparante LED Glazen Display voor Commerciële Raambordreclame
| Packaging Details: | Carton or Wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5~15Days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
Holografisch HD Indoor P6.25 Transparante LED Reclame Scherm met telefoon Ondersteuning voor Animatie & Graphics Video Wall
| Verpakking Details: | catoon of houten kist volgens de verschillende maatberekeningen. |
|---|---|
| Levertijd: | 5 dagen |
| Betalingscondities: | D/P,T/T,Western Union |
P143 Opvouwbare, flexibele reclame, doorzichtig LED-gordenbeeldscherm
| Naam: | transparant led gordijn |
|---|---|
| Gebruik: | Binnen/Openlucht |
| Werkspanning: | DC12V |
IP67 Waterdicht Buiten Flexibel Scrollend LED Mesh Display Transparent Grid Screen Mesh P125 Voor reclame
| Materiaal: | Pc |
|---|---|
| Productnaam: | LED -maasscherm |
| Naam: | XH-HXH3003P12 (RGB) -P125 |
Full HD Transparent Hologram Screen Ultra Thin Lightweight Soft Screen Indoor Reclame Bühnenshow Commercieel gebruik
| Uitzending: | Tot 90% |
|---|---|
| Helderheid: | 4500 nits |
| Werkspanning: | 5V |

