Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ transparent flexible led display ] dopasowanie 264 produkty.
Przezroczysty Holograficzny 3D P3.91 Cyfrowy i Oznakowanie Elastyczny Dostosowany Rozmiar Centrum Handlowe Szklany Wyświetlacz Reklamowy
| Szczegóły pakowania: | skrzynka katoonowa lub drewniana zgodnie z obliczeniami różnych rozmiarów. |
|---|---|
| Czas dostawy: | 5 dni |
| Zasady płatności: | D/P, T/T, Western Union |
Wyświetlacz holograficzny LED, przezroczysta siatka, wirtualna folia, elastyczny, interaktywny hologram AI
| Szczegóły pakowania: | skrzynka katoonowa lub drewniana zgodnie z obliczeniami różnych rozmiarów. |
|---|---|
| Czas dostawy: | 5 dni |
| Zasady płatności: | D/P, T/T, Western Union |
P5 Wewnętrzny kolorowy wyświetlacz przezroczysty Ekran z przezroczystej folii LED Elastyczna samoprzylepna ściana wideo
| Rozmiar: | 240*1000 mm |
|---|---|
| Stopień IP: | IP67 |
| Długość życia: | 100 000 godzin |
RGBW P6 DC5V Elastyczny Przezroczysty Ekran LED Filmowy do Centrum Handlowego
| Nazwa: | Przezroczysty ekran filmu LED |
|---|---|
| Rozmiar szafki: | Dostosowane |
| Maksymalna moc: | 600 W/m² |
Elastyczny, giętki, cienki, przezroczysty ekran LED w folii do reklamy wewnętrznej, ekran na ścianę
| nazwa: | Przezroczysty ekran filmu LED |
|---|---|
| Napięcie robocze: | DC5V |
| Rozmiar modułu: | 240*1000 mm |
Wyświetlacz LED P4 przezroczysty o wysokiej rozdzielczości do reklam na witrynach sklepowych
| Packaging Details: | Carton or Wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5~15Days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
Holograficzny HD Wewnętrzny P6.25 Przezroczysty Ekran LED Reklamowy z Obsługą Telefonu dla Animacji i Grafiki Ściany Wideo
| Szczegóły pakowania: | skrzynka katoonowa lub drewniana zgodnie z obliczeniami różnych rozmiarów. |
|---|---|
| Czas dostawy: | 5 dni |
| Zasady płatności: | D/P, T/T, Western Union |
P143 Składany elastyczny wyświetlacz reklamowy przezroczysta zasłona LED Wysoka jasność
| Nazwa: | przezroczysta zasłona LED |
|---|---|
| Stosowanie: | Wewnątrz i na zewnątrz |
| Napięcie robocze: | DC12V |
Wodoodporny na poziomie IP67, elastyczny, zewnętrzny, przewijany wyświetlacz LED w siatce, przezroczysty ekran siatkowy P125 do reklam
| Tworzywo: | PC |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Ekran siatki LED |
| Nazwa: | XH-HXH3003P12 (RGB) -P125 |
Przezroczysty ekran holograficzny Full HD Ultra cienki Lekki Miękki ekran Reklama wewnętrzna Pokaz sceniczny Zastosowanie komercyjne
| Transmitancja: | Do 90% |
|---|---|
| jasność: | 4500 nitów |
| napięcie robocze: | 5 V |

