همه محصولات
کلید واژه ها [ transparent flexible led display ] مطابقت 269 محصولات.
صفحه نمایش فیلم LED سه بعدی هولوگرافیک P3.91 شفاف و انعطاف پذیر با روشنایی بالا برای تبلیغات در پنجره شیشه ای
| جزئیات بسته بندی: | کیس کاتونی یا چوبی با توجه به محاسبه اندازه های مختلف. |
|---|---|
| زمان تحویل: | 5 روز |
| شرایط پرداخت: | D/P، T/T، وسترن یونیون |
صفحه نمایش هولوگرام شفاف LED P3.91 فناوری پیشرفته، فوق العاده باریک و انعطاف پذیر برای نمایشگرهای پویا در پنجره های شیشه ای
| جزئیات بسته بندی: | کیس کاتونی یا چوبی با توجه به محاسبه اندازه های مختلف. |
|---|---|
| زمان تحویل: | 5 روز |
| شرایط پرداخت: | D/P، T/T، وسترن یونیون |
صفحه نمایش تبلیغاتی شیشه ای مرکز خرید با اندازه سفارشی انعطاف پذیر و دیجیتال P3.91 سه بعدی هولوگرافیک شفاف
| جزئیات بسته بندی: | کیس کاتونی یا چوبی با توجه به محاسبه اندازه های مختلف. |
|---|---|
| زمان تحویل: | 5 روز |
| شرایط پرداخت: | D/P، T/T، وسترن یونیون |
صفحه نمایش هولوگرافیک ال ای دی شفاف شبکه دیوار فیلم مجازی انعطاف پذیر هوش مصنوعی هولوگرام تعاملی
| جزئیات بسته بندی: | کیس کاتونی یا چوبی با توجه به محاسبه اندازه های مختلف. |
|---|---|
| زمان تحویل: | 5 روز |
| شرایط پرداخت: | D/P، T/T، وسترن یونیون |
صفحه نمایش شفاف کامل رنگی داخلی P5 صفحه نمایش فیلم شفاف صفحه نمایش فیلم شفاف و منعطف ویدئو دیوار
| اندازه: | 240*1000mm |
|---|---|
| درجه IP: | IP67 |
| طول عمر: | 100000 ساعت |
صفحه نمایش فیلم LED انعطاف پذیر شفاف RGBW P6 DC5V برای مرکز خرید
| نام: | صفحه نمایش فیلم شفاف |
|---|---|
| اندازه کابینه: | سفارشی |
| حداکثر قدرت: | 600W/m² |
صفحه نمایش فیلم شفاف LED نازک و انعطاف پذیر برای صفحه نمایش دیواری تبلیغات داخلی
| نام: | صفحه نمایش فیلم شفاف |
|---|---|
| ولتاژ عملیاتی: | DC5V |
| اندازه ماژول: | 240*1000mm |
صفحه نمایش شیشه ای شفاف LED P4 با وضوح بالا برای علامت گذاری پنجره های تجاری
| Packaging Details: | Carton or Wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5~15Days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
صفحه نمایش تبلیغاتی LED شفاف P6.25 داخلی HD هولوگرافیک با پشتیبانی تلفنی برای دیوار ویدیویی انیمیشن و گرافیک
| جزئیات بسته بندی: | کیس کاتونی یا چوبی با توجه به محاسبه اندازه های مختلف. |
|---|---|
| زمان تحویل: | 5 روز |
| شرایط پرداخت: | D/P، T/T، وسترن یونیون |
P143 صفحه نمایش پرده ای LED شفاف تبلیغاتی انعطاف پذیر تاشو، روشنایی بالا
| نام: | پرده led شفاف |
|---|---|
| استفاده: | درونی بیرونی |
| ولتاژ کار: | DC12V |

