همه محصولات
کلید واژه ها [ transparent flexible led display ] مطابقت 264 محصولات.
صفحه نمایش هولوگرافیک LED شفاف فوق نازک P6.25 5000cd با نصب آسان و مصرف کم انرژی برای پنجرههای شیشهای
| توان متوسط: | 300W/m² |
|---|---|
| تراشه LED: | SMD2222 |
| پیکسل ها: | 6.25 میلی متر |
SMD1010 6.25mm 16bit ، تراشه تولید کننده نور از یک منبع نور در سطح میکران استفاده می کند و یک روش بسته بندی چهار در یک را اتخاذ می کند.
| اندازه موجود: | سفید و خاکستری و سیاه |
|---|---|
| روشنایی: | 5000 نیت |
| اندازه: | 1500mm*250mm |
روشنایی 2500cd، شفافیت 70%، اندازه 1000*1000 میلیمتر، صفحه نمایش مشبک داخلی اجارهای P3.9، صفحه نمایش LED مشبک
| سطح حفاظت: | IP45 |
|---|---|
| رنگ: | رنگ کامل |
| مقیاس خاکستری: | 16 بیت |
P6.25 بالاترین میزان عبور نور می تواند به 95٪ برسد، بدون تأثیر بر نورپردازی روزانه، فقط صفحه غشایی را به آرامی بچسبانید، و سپس سیگنال و منبع تغذیه را وصل کنید.
| اندازه موجود: | سفید و خاکستری و سیاه |
|---|---|
| روشنایی: | 5000 نیت |
| اندازه: | 250mm*1000mm |

