همه محصولات
کلید واژه ها [ transparent flexible led display ] مطابقت 264 محصولات.
صفحه نمایش فیلمی شفاف LED پیکسل 6 میلی متری انعطاف پذیر با رتبه بندی IP65 و جریان نور قابل تنظیم برای استفاده در داخل شیشه
| بعد صفحه نمایش: | سفارشی |
|---|---|
| دمای عملیاتی: | -20 ℃ ~+65 |
| نرخ تازه سازی: | ≥1920 هرتز |
صفحه نمایش شفاف LED داخلی 500*500 میلیمتری P2.6 4000-4500cd صفحه نمایش شیشهای LED برای مراکز خرید صفحه نمایش پنجرهای تمام رنگی مشبک صفحه نمایش تبلیغاتی LED SMD تمام رنگی
| ویژگی: | نصب آسان |
|---|---|
| مشخصات: | ویدیو وال |
| تراشه LED: | SMD3535 |
P3.91 صفحه نمایش شفاف LED گیتل رنگ کامل LED یخ صفحه نمایش داخلی تبلیغات الکترونیک صفحه نمایش شیشه پنجره
| حداکثر مصرف برق: | 800 وات بر متر مربع |
|---|---|
| ضمانت: | 2 سال |
| روشنایی: | 5000CD/M² |
صفحه نمایش فیلمی شفاف P4 LED با وضوح بالا RGB DC5V برای دیوار ویدئویی داخلی با نصب آسان
| دمای عملیاتی: | -20 ℃ ~+65 |
|---|---|
| وزن تابلو: | 4 کیلوگرم |
| ویژگی: | نصب آسان |
صفحه نمایش شبکه ای LED با وضوح بالا P2.6 4000-4500cd 500*1000mm تمام رنگی پنجره ای تبلیغاتی شفاف صفحه نمایش LED شبکه ای شفاف
| نوع صفحه نمایش: | صفحه مشبک |
|---|---|
| جنس کابینت: | الومینیوم |
| ولتاژ عملیاتی: | DC5V |
صفحه نمایش هولوگرافیک LED شفاف P6.25 با روشنایی بالا 5000cd فوق العاده نازک نصب آسان کم مصرف با تاثیر بالا برای تبلیغات پنجره شیشه ای
| استفاده: | سرپوشیده |
|---|---|
| روشنایی: | 2500 شب |
| دمای ذخیره سازی: | -20℃~60℃ |
P3.91mm Pixel Pitch 5000cd روشنایی بالا 85٪ شفافیت صفحه نمایش هولوگرافیک LED برای پنجره های شیشه ای مراکز خرید
| توان متوسط: | 300W/m² |
|---|---|
| تراشه LED: | SMD2222 |
| پیکسل ها: | 3.91 میلی متر |
صفحه نمایش مشبک پیکسلی LED DMX SPI تاشو RGB تمام رنگ برای نورپردازی نمای ساختمان
| نام: | صفحه مش پیکسل |
|---|---|
| اندازه کابینه: | سفارشی |
| رتبه IP: | IP67 |
صفحه نمایش مشبک LED شفاف با چسبندگی، 500*500 میلیمتر، P3.9، 4000-4500cd، مناسب برای تبلیغات در فروشگاهها، پنجرهها، کف و شیشهها
| مدل محصول: | XH-GSPCC3.9/7.8B50T (1000*1000mm |
|---|---|
| دمای عملیاتی: | -20 درجه سانتیگراد تا 60 درجه سانتیگراد |
| نشان: | نصب آسان |
صفحه نمایش فیلمی انعطاف پذیر P4 DC5V LED با صفحه نمایش هولوگرافی ضد آب IP67 برای تبلیغات شیشه ای
| نام تجاری: | لوبیای معجزه |
|---|---|
| نام محصول: | XH-P4 |
| گارانتی: | 1 سال |

