Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ transparent flexible led display ] Eşleşme 264 Ürünler.
Kapalı cam yan kullanımı için IP65 derecesi ve özelleştirilebilir ışık akışı ile esnek 6 mm Pixel LED Şeffaf Film Ekranı
| Ekran boyutu: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
| Yenileme hızı: | ≥1920Hz |
500*500mm İç Mekan LED Şeffaf Ekran P2.6 4000-4500cd Alışveriş Merkezi LED Cam Ekran Pencere Ekranı Tam Renkli Izgara Reklam Ekranı LED Tam Renkli Smd
| Özellik: | Kolay kurulum |
|---|---|
| Şartname: | Video duvarı |
| LED çip: | SMD3535 |
P3.91 Led Şeffaf Ekran Ekran Izgarası Tam Renkli Led Buz Ekranı İç Mekan Elektronik Reklam Ekranı Cam Pencere
| Maksimum güç tüketimi: | 800W/m² |
|---|---|
| Garanti: | 2 yıl |
| Parlaklık: | 5000 CD/M² |
Kolay Kurulumlu İç Mekan Video Duvarı için Yüksek Çözünürlüklü P4 LED Şeffaf Film Ekran RGB DC5V
| Çalışma Sıcaklığı: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
|---|---|
| Panel ağırlığı: | 4 kg |
| Özellik: | Kolay kurulum |
Yüksek çözünürlüklü P2.6 4000-4500cd 500*1000mm LED Şebeke Ekranı Tam Renkli Pencere Şeffaf Reklamcılık Şeffaf LED Şebeke Ekranı
| Ekran türü: | Izgara ekranı |
|---|---|
| Kabin malzemesi: | Alüminyum |
| Çalışma voltajı: | DC5V |
Yüksek Parlaklık P6.25 Şeffaf LED Holografik Ekran 5000cd Ultra İnce Kolay Kurulum Düşük Güç Yüksek Etkili Cam Pencere Reklamcılığı İçin
| Kullanım: | T/T, Paypal, Western Union, Alipay |
|---|---|
| Parlaklık: | 2500 Yatak |
| Depolama Sıcaklığı: | -20°C~60°C |
P3.91mm Piksel Pitch 5000cd Yüksek parlaklık 85% Şeffaflık Alışveriş Merkezi Cam Pencereleri için LED Holografik Ekran
| Ortalama Güç: | 300W/m² |
|---|---|
| Led çip: | SMD2222 |
| Piksel: | 3,91 mm |
Katlanabilir RGB Tam Renkli DMX SPI LED Piksel Mesh Ekran Cephe Bina Aydınlatması İçin
| İsim: | Piksel örgü ekranı |
|---|---|
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
| IP derecesi: | IP67 |
500*500mm Mağaza İç mekan P3.9 4000-4500cd ızgara Perde Camlar Yer Pencere Reklam Kristal Film Yapıştırıcı Şeffaf LED ızgara Ekranı
| Ürün modeli: | XH-GSPCC3.9/7.8B50T (1000*1000mm) |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -20 ° C ila 60 ° C |
| Özellik: | Kolay kurulum |
Yumuşak P4 DC5V cam reklam için IP67 su geçirmez holografik ekran ile LED Film Ekranı
| Marka: | Mucize fasulyesi |
|---|---|
| Ürün Adı: | XH-P4 |
| Garanti: | 1 yıl |

