Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ transparent flexible led display ] Eşleşme 265 Ürünler.
Yüksek Parlaklık P125 LED Mesh Ekran Dış Cephe Reklamları İçin Su Geçirmez IP67
| İsim: | LED örgü ekran |
|---|---|
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
| IP derecesi: | IP67 |
SPI RGB LED Esnek Perment Noktası Işık Ağı Ekranı Dış Video Reklam Duvarı
| Ekran boyutu: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Renk: | RGB |
| Ekran Boyutu: | Özelleştirilebilir |
P125 RGB PC DMX512 SMD3535 LED Dış Mekan Binaları için Mesh Ekran Kolay Kurulum
| Açık renkli: | RGB |
|---|---|
| Tüp çip rengi: | Tam renk |
| Koruma seviyesi: | IP67 |
IP67 Su Geçirmez RGB Piksel LED Mesh Ekran Dış Mekan P83 LED Mesh, Piksel Ekran Nokta Işığı ve Video Duvarı için
| Malzeme: | Pc |
|---|---|
| Ürün adı: | LED örgü ekran |
| İsim: | XH-CXG2001S-P83 (RGB) |
P15 LED Drone Ekranı Ultra Hafif Yüksek Parlaklık Hava Reklam Etkinlikleri için Uçan LED Mesh Ekranı Sahne Gösteri Açık Sky Media Ekranı Programlanabilir WiFi Kontrolü Kolay Kurulum
| Modül Boyutu: | 1000*1000mm, |
|---|---|
| Başvuru: | Bina Dekorasyonu |
| Minimum Sipariş Miktarı: | Şarj Edilebilir Lityum İyon |
Açık hava P50 IP67 Su geçirmez LED Piksel Ekranı Alışveriş Binası Ekranı
| Ekran boyutu: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
| Garanti: | 3 yıl |
P3.9 Yüksek Parlaklık 5000cd Su geçirmez IP67 240W LED ızgara ekranı iç mekan reklamcılığı için
| Öğe: | LED ızgara ekranı |
|---|---|
| LED lamba yuvası: | 1921SMD |
| Piksel Yoğunluğu: | 32768 nokta/m² |
P2.6 Yüksek parlaklık 1500 cd/m2 Su geçirmez IP45 LED ızgara ekranı iç mekan reklam ve bina için
| Öğe: | LED ızgara ekranı |
|---|---|
| Modeli: | XH-P2.6 |
| LED lamba yuvası: | 2020SMD |
P15 LED Uçan Sihirli Halı Ekranı Taşınabilir Drone Yumuşak Ekran Uçan Ekran LED Video Perde Bayrak Perde
| Güç Kaynağı voltajı: | DC 12V, Dalgalanma < 100m |
|---|---|
| Kabin Ağırlığı: | 4kg/㎡ |
| Hava koşullarına dayanıklılık: | Suya ve Toza Dayanıklı |
Işık Gösterisi ve Marka Tanıtımı için WiFi Kontrollü 20mm Holografik Uçan LED Ekran
| Parlaklık: | 2304 cd/m² |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C ila 60°C |
| Panel şeffaflığı: | >%85 |

