All Products
Keywords [ transparent flexible led display ] match 264 Products.
High Brightness P125 LED Mesh Screen Waterproof IP67 For Outdoor Facade Advertisement
| Name: | LED Mesh Screen |
|---|---|
| Cabinet Size: | Customized |
| Ip Rating: | IP67 |
SPI RGB Led Flexible Perment Point Light Mesh Screen Outdoor Video Adervertising Wall
| Screen Dimension: | Customized |
|---|---|
| Color: | RGB |
| Screen Size: | Customizable |
P125 RGB PC DMX512 SMD3535 LED Mesh Display For Outdoor Buildings Easy Installation
| Light Color: | RGB |
|---|---|
| Tube Chip Color: | Full Color |
| Protection Level: | IP67 |
IP67 Waterproof RGB Pixel LED Mesh Screen Outdoor P83 LED Mesh for Pixel Screen Point Light & Video Wall
| Material: | PC |
|---|---|
| Product Name: | LED Mesh Screen |
| Name: | XH-CXG2001S-P83(RGB) |
P15 LED Drone Display Screen Ultra Lightweight High Brightness Flying LED Mesh Screen for Aerial Advertising Events Stage Show Outdoor Sky Media Display Programmable WiFi Control Easy Installation
| Module Size: | 1000*1000mm, |
|---|---|
| Application: | Building Decoration |
| Batterytype: | Rechargeable Lithium-ion |
Outdoor P50 IP67 Waterproof LED Pixel Display Screen For Shopping Building Screen
| Screen Dimension: | Customized |
|---|---|
| Operating Temperature: | -20℃~+65℃ |
| Warranty: | 3years |
P3.9 High Brightness 5000cd Waterproof IP67 240W LED Grille Screen for Indoor Advertising
| Item: | Led Grille Screen |
|---|---|
| LED Lamp Beads: | 1921SMD |
| Pixel Density: | 32768 Dots/m² |
P2.6 High Brightness 1500 cd/m² Waterproof IP45 LED Grille Screen for Indoor Advertising and Building
| Item: | Led Grille Screen |
|---|---|
| Model: | XH-P2.6 |
| LED Lamp Beads: | 2020SMD |
P15 LED Flying Magic Carpet Screen Portable Drone Soft Screen Flying Screen Led Video Curtain Flag Curtain
| Power Supply Voltage: | DC 12V, Ripple < 100m |
|---|---|
| Cabinet Weight: | 4kg/㎡ |
| Weatherresistance: | Waterproof And Dustproof |
20mm Holographic Flying LED Screen With WiFi Control For Light Show And Brand Promotion
| Features: | High-quality Holographic Image |
|---|---|
| Brightness: | 2304 Cd/m² |
| Operatingtemperature: | -20°C To 60°C |

