Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ transparent flexible led display ] αντιστοιχία 265 προϊόντα.
Οθόνη πλέγματος LED P125 υψηλής φωτεινότητας αδιάβροχη IP67 για υπαίθρια διαφήμιση προσόψεων
| Ονομασία: | Οθόνη LED Mesh |
|---|---|
| Μέγεθος ντουλαπιού: | Προσαρμοσμένο |
| Βαθμολογία IP: | IP67 |
SPI RGB Led ευέλικτο σημείο διαμονής φωτεινό πλέγμα οθόνης εξωτερικού βίντεο διαφημιστικού τοίχου
| Διάσταση οθόνης: | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB |
| Μέγεθος οθόνης: | Προσαρμόσιμος |
P125 RGB PC DMX512 SMD3535 LED Mesh Display για εξωτερικά κτήρια Εύκολη εγκατάσταση
| Ανοικτό χρώμα: | RGB |
|---|---|
| Χρώμα τσιπ σωλήνα: | Πλήρες χρώμα |
| Επίπεδο προστασίας: | IP67 |
IP67 Αδιάβροχο RGB Pixel LED Mesh Screen Εξωτερικό P83 LED Mesh για το Pixel Screen Point Light & Video Wall
| Υλικό: | Καλαθοσφαίνω |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | Οθόνη LED Mesh |
| Ονομα: | XH-CXG2001S-P83 ((RGB) |
P15 LED Drone Display Screen Ultra Lightweight High Brightness Flying LED Mesh Screen για αεροπορικές διαφημίσεις Εκδηλώσεις Σκηνική επίδειξη εξωτερικού Sky Media Display Προγραμματιζόμενο έλεγχο WiFi Εύκολη εγκατάσταση
| Μέγεθος ενότητας: | 1000*1000mm, |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Διακόσμηση κτιρίου |
| Τύπος μπαταρίας: | Επαναφορτιζόμενο ιόν λιθίου |
Εξωτερική οθόνη οθόνης LED P50 IP67 για εμπορικά κτίρια
| Διάσταση οθόνης: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
| Εγγύηση: | 3 ετών |
P3.9 Υψηλή φωτεινότητα 5000cd Αδιάβροχη οθόνη πλέγματος LED IP67 240W για εσωτερική διαφήμιση
| Είδος: | Οθόνη μάσκας LED |
|---|---|
| Χάντρες λαμπτήρων οδηγήσεων: | 1921 SMD |
| Πυκνότητα εικονοστοιχείων: | 32768 σημεία/μ2 |
P2.6 Schermo a griglia LED ad alta luminosità 1500 cd/m² impermeabile IP45 per pubblicità interna ed edilizia
| Είδος: | Οθόνη μάσκας LED |
|---|---|
| Μοντέλο: | XH-P2.6 |
| Χάντρες λαμπτήρων οδηγήσεων: | 2020 SMD |
P15 LED Flying Magic Carpet Screen Portable Drone Soft Screen Flying Screen Led Video Curtain Flag Curtain
| Τάση τροφοδοσίας: | DC 12V, Ripple < 100m |
|---|---|
| Βάρος ντουλαπιού: | 4kg/㎡ |
| Αντοχή στις καιρικές συνθήκες: | Αδιάβροχο και Αδιάβροχο |
Ολογραφική ιπτάμενη οθόνη LED 20 mm με έλεγχο WiFi για προβολή φωτός και προώθηση επωνυμίας
| Λάμψη: | 2304 cd/m² |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C έως 60°C |
| Διαφάνεια πίνακα: | >85% |

