Alle producten
zoekwoorden [ transparent flexible led display ] overeenkomen 264 producten.
Hoge helderheid P125 LED Mesh Screen Waterdicht IP67 Voor buiten gevel reclame
| Naam: | LED -maasscherm |
|---|---|
| kastgrootte: | Op maat |
| IP -beoordeling: | IP67 |
SPI RGB LED Flexibele Permanente Puntlicht Mesh Scherm Buiten Video Reclame Muur
| Schermdimensie: | Aangepast |
|---|---|
| Kleur: | RGB |
| Schermgrootte: | Aanpasbaar |
P125 RGB PC DMX512 SMD3535 LED Mesh Display Voor buitengebouwen Gemakkelijk te installeren
| Lichte kleur: | RGB |
|---|---|
| Buisschipkleur: | Volle kleur |
| Beschermingsniveau: | IP67 |
IP67 Waterdicht RGB Pixel LED Mesh Scherm Buiten P83 LED Mesh voor Pixelscherm Puntlicht & Videowall
| Materiaal: | Pc |
|---|---|
| Productnaam: | LED -maasscherm |
| Naam: | XH-CXG2001S-P83 ((RGB)) |
P15 LED Drone Display Scherm Ultra Lichtgewicht Hoge Helderheid Vliegend LED Mesh Scherm voor Luchtadvertenties Evenementen Podiumshow Buiten Sky Media Display Programmeerbare WiFi Controle Eenvoudige Installatie
| Modulegrootte: | 1000*1000mm, |
|---|---|
| Sollicitatie: | Bouwdecoratie |
| Batterijtype: | Oplaadbare lithium-ion |
Buiten P50 IP67 waterdicht LED-pixel-scherm voor winkelgebouwen
| Schermdimensie: | Op maat |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
| Garantie: | 3 jaar |
P3.9 Hoge Helderheid 5000cd Waterdicht IP67 240W LED Grille Scherm voor Binnenreclame
| Item: | LED -roosterscherm |
|---|---|
| LEIDENE lampparels: | 1921SMD |
| Pixeldichtheid: | 32768 punten/m2 |
P2.6 Hoge Helderheid 1500 cd/m² Waterdicht IP45 LED Grille Scherm voor Binnenreclame en Gebouwen
| Item: | LED -roosterscherm |
|---|---|
| Model: | XH-P2.6 |
| LEIDENE lampparels: | 2020SMD |
P15 LED Flying Magic Carpet Screen Draagbare Drone Soft Screen Flying Screen Led Video Gordijn Vlag Gordijn
| Voedingsspanning: | DC 12V, rimpel < 100m |
|---|---|
| Kastgewicht: | 4kg/㎡ |
| Weerbestendigheid: | Waterdicht en stofdicht |
20 mm holografisch vliegend LED-scherm met WiFi-bediening voor lichtshow en merkpromotie
| Helderheid: | 2304 cd/m² |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur: | -20°C tot 60°C |
| Paneeltransparantie: | >85% |

