Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ transparent flexible led display ] αντιστοιχία 274 προϊόντα.
P143 Πτυσσόμενη Ευέλικτη Διαφανής Οθόνη LED Κουρτίνας Διαφήμισης Υψηλής Φωτεινότητας
| Ονομασία: | διαφανές led κουρτίνα |
|---|---|
| Χρήση: | Εσωτερικός/υπαίθριος |
| Τάση εργασίας: | DC12V |
Αδιάβροχη εξωτερική εύκαμπτη οθόνη LED Mesh με κύλιση IP67 Διαφανής οθόνη πλέγματος P125 για διαφήμιση
| Υλικό: | Καλαθοσφαίνω |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | Οθόνη LED Mesh |
| Ονομα: | XH-HXH3003P12 (RGB) -P125 |
Διαφανής οθόνη ολογράμματος Full HD Εξαιρετικά λεπτή, ελαφριά, μαλακή οθόνη Διαφήμιση εσωτερικού χώρου Σόου σκηνής Εμπορική χρήση
| Μετάδοση: | Έως και 90% |
|---|---|
| Λάμψη: | 4500 NIT |
| Τάση λειτουργίας: | 5V |
Π7.82 HD Έξυπνος έλεγχος LED Ολογραφική οθόνη Υπερ- λεπτή 5000CD για εμπορικές αίθουσες επίδειξης Κατασκευές γυάλινων ανελκυστήρων Αίθουσες παιχνιδιών Διαφήμιση
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Περιεχόμενο βίντεο: | Μαύρο φόντο |
| Ψήφισμα: | 1920 x 1080 Pixels |
Οθόνη LED Εσωτερικού Χώρου Πλήρους Χρώματος Διαφανούς Φιλμ IP67 Αδιάβροχη Εύκαμπτη Υψηλής
| Μέγεθος: | 240*960 χλστ |
|---|---|
| Βαθμός IP: | IP67 |
| Διάρκεια ζωής: | 100000 ώρες |
P8 Ultra-thin 3mm οθόνη LED υψηλής διαφάνειας με >90% διαφάνεια για εσωτερικές μεγάλες οθόνες
| Είδος: | οθόνη ολογραφίας LED |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 8x8mm |
| Πυκνότητα εικονοστοιχείων: | 25600Dots/m2 |
P8 Εσωτερική, Ευέλικτη Διαφανής Οθόνη Φιλμ LED Υλικό PC Ρητίνης για Μοντέρνο Εμπορικό Κέντρο με 1 έτος εγγύηση
| Μέγεθος: | 240*1000mm |
|---|---|
| Βαθμός IP: | IP67 |
| Διάρκεια ζωής: | 100000 ώρες |
HD P4 Εσωτερική Εξαιρετικά Λεπτή Διαφανής Οθόνη LED για Οθόνη LED Billboard
| Τύπος: | Οδοντοστοιχία |
|---|---|
| Διαφάνεια: | 80% |
| Στυλ pixel: | Ρ4 |
P6 Υψηλής φωτεινότητας Πλήρες Έγχρωμο LED Διαφανής Οθόνη Φιλμ για βιτρίνα
| Θερμοκρασία αποθήκευσης: | -20℃~60℃ |
|---|---|
| Μέγεθος οθόνης: | 240*960 χλστ |
| Φωτεινή ροή: | Προσαρμόσιμο |
Προσαρμοσμένη οθόνη P10 SMD2222 12V IP67 LED οθόνη οθόνης ολόγραφης οθόνης LED για διαφήμιση γυάλινου παραθύρου
| Είδος: | οθόνη ολογραφίας LED |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 10.416Χ10.416 χλστ |
| Πυκνότητα εικονοστοιχείων: | 9216 σημεία/μ2 |

