Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ transparent flexible led display ] αντιστοιχία 275 προϊόντα.
Full Color IP67 Waterproof P100 Outdoor LED Mesh Screen Ευέλικτη δικτυωτή κουρτίνα που προσφέρει υψηλή φωτεινότητα και διαφάνεια για εξωτερικούς χώρους
| Διαχείριση συσκευών εξ αποστάσεως: | Απομακρυσμένη διαχείριση περιεχομένου |
|---|---|
| Τύπος προμηθευτή: | ODM, OEM |
| Δυναμικό: | 12V |
2500cd φωτεινότητα 70% διαφάνεια 1000*1000mm Εσωτερική Εικονική Εικονική Εικονική Εικονική Εικονική Εικονική Εικονική
| Επίπεδο προστασίας: | IP45 |
|---|---|
| Χρώμα: | Πλήρες χρώμα |
| Γκρίζα κλίμακα: | 16 bit |
Προσαρμοσμένη P6.25 IP67 Αδιάβροχη αυτοκόλλητη οθόνη μεμβράνης LED για διαφήμιση σε γυάλινο παράθυρο
| Χρήση: | Διαφήμιση, Διακόσμηση, Εσωτερικοί χώροι |
|---|---|
| Τάση λειτουργίας: | DC 12V |
| Πηγή ισχύος: | Τροφοδοτικό συνεχούς ρεύματος, τροφοδοτούμενο με πρίζα |
Ελαστική αυτοκόλλητη υδροστεγή οθόνη LED IP67 για γυάλινα παράθυρα
| Χρήση: | Διαφήμιση, Διακόσμηση, Εσωτερικοί χώροι |
|---|---|
| Τάση λειτουργίας: | DC 12V |
| Πηγή ισχύος: | Τροφοδοτικό συνεχούς ρεύματος, τροφοδοτούμενο με πρίζα |
P6.25 Η υψηλότερη διαπερατότητα μπορεί να φθάσει το 95%, χωρίς να επηρεάζεται η καθημερινή φωτιστική, απλά κολλήστε Τοποθετήστε την οθόνη της μεμβράνης ελαφρώς, και μετά συνδέστε το σήμα και την παροχή ενέργειας.
| Διαθέσιμο μέγεθος: | White&Grey&Black |
|---|---|
| Λάμψη: | 5000 NIT |
| Μέγεθος: | 250mm*1000mm |

