All Products
Keywords [ transparent flexible led display ] match 275 Products.
Full Color IP67 Waterproof P100 Outdoor LED Mesh Screen Flexible Mesh Curtain Offering High Brightness and Transparency for Outdoor
| Remote Device Management: | Remote Content Management |
|---|---|
| Supplier Type: | ODM, OEM |
| Voltage: | 12V |
2500cd Brightness 70% Transparency 1000*1000mm Indoor Grille Screen Rental P3.9 Pantalla Led Grille Screen
| Protection Level: | IP45 |
|---|---|
| Color: | Full Color |
| Gray Scale: | 16bit |
Custom P6.25 IP67 Waterproof Self-Adhesive LED Film Display for Glass Window Advertising
| Usage: | Advertising, Decoration, Indoor |
|---|---|
| Operating Voltage: | DC 12V |
| Power Source: | DC Power Supply, Plug Powered |
Flexible Self-Adhesive IP67 Waterproof LED Holographic Screen for Glass Windows
| Usage: | Advertising, Decoration, Indoor |
|---|---|
| Operating Voltage: | DC 12V |
| Power Source: | DC Power Supply, Plug Powered |
P6.25 The highest transmittance can reach 95% ,without affecting the daily lighting, just stick the membrane screen lightly, and thenconnect the signal and power supply.
| Size Available: | White&Grey&Black |
|---|---|
| Brightness: | 5000 Nits |
| Size: | 250mm*1000mm |

