All Products
Keywords [ transparent flexible led display ] match 264 Products.
P6.25 5000cd Ultra-Thin Easy Install Low Power High Impact Transparent LED Holographic Screen for Glass Windows
| Average Power: | 300W/m² |
|---|---|
| Led Chip: | SMD2222 |
| Pixels: | 6.25mm |
SMD1010 6.25mm 16bit ,The light-emitting chip uses a micron-level light source and adopts a four-in-one packaging method. There are no other electronic
| Size Available: | White&Grey&Black |
|---|---|
| Brightness: | 5000 Nits |
| Size: | 1500mm*250mm |
2500cd Brightness 70% Transparency 1000*1000mm Indoor Grille Screen Rental P3.9 Pantalla Led Grille Screen
| Protection Level: | IP45 |
|---|---|
| Color: | Full Color |
| Gray Scale: | 16bit |
P6.25 The highest transmittance can reach 95% ,without affecting the daily lighting, just stick the membrane screen lightly, and thenconnect the signal and power supply.
| Size Available: | White&Grey&Black |
|---|---|
| Brightness: | 5000 Nits |
| Size: | 250mm*1000mm |

