Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ transparent flexible led display ] αντιστοιχία 264 προϊόντα.
P6.25 5000cd Εξαιρετικά Λεπτή Εύκολη Εγκατάσταση Χαμηλής Κατανάλωσης Ενέργειας Υψηλής Επίπτωσης Διαφανής Οθόνη LED Ολογραφικής Προβολής για Τζαμένιες Βιτρίνες
| Μέση Ισχύς: | 300W/m² |
|---|---|
| LED CHIP: | SMD2222 |
| Pixels: | 6,25 χιλιοστά |
SMD1010 6.25mm 16bit, Το τσιπ εκπομπής φωτός χρησιμοποιεί μια πηγή φωτός μικρομέτρων και υιοθετεί μια μέθοδο συσκευασίας τεσσάρων σε ένα. Δεν υπάρχουν άλλα ηλεκτρονικά
| Διαθέσιμο μέγεθος: | White&Grey&Black |
|---|---|
| Λάμψη: | 5000 NIT |
| Μέγεθος: | 1500mm*250mm |
2500cd φωτεινότητα 70% διαφάνεια 1000*1000mm Εσωτερική Εικονική Εικονική Εικονική Εικονική Εικονική Εικονική Εικονική
| Επίπεδο προστασίας: | IP45 |
|---|---|
| Χρώμα: | Πλήρες χρώμα |
| Γκρίζα κλίμακα: | 16 bit |
P6.25 Η υψηλότερη διαπερατότητα μπορεί να φθάσει το 95%, χωρίς να επηρεάζεται η καθημερινή φωτιστική, απλά κολλήστε Τοποθετήστε την οθόνη της μεμβράνης ελαφρώς, και μετά συνδέστε το σήμα και την παροχή ενέργειας.
| Διαθέσιμο μέγεθος: | White&Grey&Black |
|---|---|
| Λάμψη: | 5000 NIT |
| Μέγεθος: | 250mm*1000mm |

