All Products
Keywords [ transparent flexible led display ] match 264 Products.
P7.82 HD Smart Control LED Holographic Screen Utra-Thin 5000CD for Commercial Showrooms Building Glass Elevators Game Halls Advertising
| Size: | Customized |
|---|---|
| Video Content: | Black Background |
| Resolution: | 1920 X 1080 Pixels |
P10 Indoor Full Color Transparency LED Film Display Screen IP67 Waterproof Adhesive Flexible High
| Size: | 240*960mm |
|---|---|
| Ip Grade: | IP67 |
| Life Span: | 100000 Hours |
P8 Ultra-thin 3mm High Transmittance Transparent LED Screen with >90% Transparency for Indoor Large Display
| Item: | Led Holographic Screen |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 8X8mm |
| Pixel Density: | 25600dots/㎡ |
P8 Indoor Flexible Transparent LED Film Screen PC Resin Material For Modern Shopping Center With 1 Year Warranty
| Size: | 240*1000mm |
|---|---|
| Ip Grade: | IP67 |
| Life Span: | 100000 Hours |
HD P4 Indoor Ultra Thin LED Transparent Film Screen For LED Billboard Display
| Type: | LED |
|---|---|
| Transparency: | 80% |
| Pixel Style: | P4 |
P6 High Brightness Full Color LED Transparent Film Screen For Shop Window
| Storage Temperature: | -20℃~60℃ |
|---|---|
| Screen Size: | 240*960mm |
| Luminous Flux: | Customizable |
Custom P10 SMD2222 12V IP67 LED Film Display Holographic LED Screen for Glass Window Advertising
| Item: | Led Holographic Screen |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 10.416X10.416mm |
| Pixel Density: | 9216dots/㎡ |
Flexible P2.5 12V Adhesive LED Film Display Holographic LED Screen for Glass Window Advertising
| Item: | Led Holographic Screen |
|---|---|
| Unit Pitch: | 1200X250mm |
| Pixel Density: | 160000dots/㎡ |
Flexible P10 SMD2222 12V LED Film Display with IP67 Waterproof Holographic Screen for Glass Advertising
| Item: | Led Holographic Screen |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 10.416X10.416mm |
| Pixel Density: | 9216dots/㎡ |
Indoor Glass Inner Mounted 8mm LED Transparent Film Screen Vivid Imaging Lightweight Soft Panel With Full One Year After-sales Warranty
| Operating Voltage: | AC 110V-240V |
|---|---|
| IP Grade: | IP65 |
| Tube Chip Color: | RGB |

