Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ transparent flexible led display ] dopasowanie 275 produkty.
Pełnokolorowy wodoodporny ekran siatkowy LED P100 IP67 na zewnątrz Elastyczna kurtyna siatkowa zapewniająca wysoką jasność i przezroczystość na zewnątrz
| Zdalne zarządzanie urządzeniami: | Zdalne zarządzanie treścią |
|---|---|
| Typ dostawcy: | ODM, OEM |
| Woltaż: | 12 V |
Jasność 2500 cd 70% Przezroczystości 1000*1000mm Wewnętrzny Ekran Kratowy Wynajem P3.9 Ekran Led Kratowy
| Poziom ochrony: | IP45 |
|---|---|
| Kolor: | Pełny kolor |
| Skala szarości: | 16-bitowy |
Niestandardowy P6.25 IP67 wodoodporny samoprzylepny ekran LED do reklamy okien szklanych
| Stosowanie: | Reklama, dekoracja, kryty |
|---|---|
| Napięcie robocze: | Napięcie stałe 12 V |
| Źródło zasilania: | Zasilacz prądu stałego, zasilany z wtyczki |
Elastyczny samoprzylepny IP67 wodoodporny ekran holograficzny LED do okien szklanych
| Stosowanie: | Reklama, dekoracja, kryty |
|---|---|
| Napięcie robocze: | Napięcie stałe 12 V |
| Źródło zasilania: | Zasilacz prądu stałego, zasilany z wtyczki |
P6.25 Najwyższa przepuszczalność może sięgać 95%, nie wpływając na codzienne oświetlenie, wystarczy delikatnie przykleić ekran membranowy, a następnie podłączyć sygnał i zasilanie.
| Dostępny rozmiar: | Biały i szary i czarny |
|---|---|
| jasność: | 5000 nitów |
| Rozmiar: | 250 mm * 1000 mm |

