Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ transparent flexible led display ] dopasowanie 264 produkty.
Elastyczny, 6mm Pixel LED Transparent Film Screen z klasyfikacją IP65 i dostosowalnym strumieniem światła do użytku w pomieszczeniach ze szkłem
| Wymiar ekranu: | Dostosowane |
|---|---|
| Temperatura pracy: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
| Częstotliwość odświeżania: | ≥1920 Hz |
500*500mm Ekran przejrzysty LED w pomieszczeniach P2.6 4000-4500cd Mall LED Glass Display Window Screen Full-Colour Grille Advertising Screen LED Full-Colour Smd
| Funkcja: | Łatwa instalacja |
|---|---|
| Specyfikacja: | Ściana wideo |
| Chip LED: | SMD3535 |
P3.91 Led Transparent Screen Display Grille Full Color Led Ice Screen Wewnętrzny elektroniczny ekran reklamowy Ekran szklany
| Max zużycie energii: | 800 W/m² |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Jasność: | 5000CD/m² |
Przezroczysty ekran foliowy LED P4 o wysokiej rozdzielczości RGB DC5V do wewnętrznych ścian wideo z łatwą instalacją
| Temperatura pracy: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
|---|---|
| Waga panelu: | 4 kg |
| Funkcja: | Łatwa instalacja |
Wysokiej Rozdzielczości P2.6 4000-4500cd 500*1000mm Ekran LED Grid Pełnokolorowy Przezroczysty Reklamowy Półprzezroczysty Ekran LED Grid
| Typ ekranu: | Ekran kratki |
|---|---|
| Materiał szafki: | Aluminium |
| Napięcie robocze: | DC5V |
Wysoka jasność P6.25 Przejrzysty ekran holograficzny LED 5000cd Ultra Thin Easy Install Low Power High Impact For Glass Window Advertising
| Stosowanie: | Wnętrz |
|---|---|
| Jasność: | 2500 nitów |
| Temperatura przechowywania: | -20 ℃ ~ 60 ℃ |
P3.91mm Pixel Pitch 5000cd Wysoka jasność 85% Przejrzystość Ekran holograficzny LED do okien sklepowych
| Średnia moc: | 300 W/m² |
|---|---|
| Chip diodowy: | SMD2222 |
| Piksele: | 3,91 mm |
Składany, pełnokolorowy ekran LED DMX SPI RGB do oświetlenia fasad budynków
| Nazwa: | Ekran siatki pikselowej |
|---|---|
| Rozmiar szafki: | Dostosowane |
| Ocena IP: | IP67 |
500*500mm Sklep Wewnętrzny P3.9 4000-4500cd Rura zasłona okulary podłoga okna Reklama Film kryształowy klejnot przezroczysty LED Rura ekran
| Model produktu: | XH-GSPCC3.9/7.8B50T (1000*1000 mm) |
|---|---|
| Temperatura robocza: | -20 ° C do 60 ° C. |
| Funkcja: | Łatwa instalacja |
Elastyczny wyświetlacz P4 DC5V LED Film z wodoodpornym ekranem holograficznym IP67 do reklamy szklanej
| Marka: | Cuda fasoli |
|---|---|
| Nazwa produktu: | XH-P4 |
| Gwarancja: | 1 rok |

