Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ transparent flexible led display ] Eşleşme 265 Ürünler.
Dünya Kupası Açılış Töreni Ticari Tanıtım Reklamları İçin 5mm Yumuşak Cam Gömülü LED Şeffaf Film Ekranı Kullanıldı
| Renkler: | RGB |
|---|---|
| Görüntüleme işlevi: | Video |
| Öğe: | LED şeffaf ekran |
SMD3535 P100 LED Mesh Ekran Dış Mekan IP67 Su Geçirmez LED Izgara Ekran Işığı Reklam İçin
| İsim: | LED örgü ekranı |
|---|---|
| Güç: | 75W/m2 |
| WB parlaklığı: | 2000-3000cd |
P25 Ultra İnce Şeffaf Ekran DC12V IP68 288W Spor Stadyumu Etkinlikleri Tatil Kutlamaları Törenler
| Kurulum Yöntemi: | Duvara monte/Tavana monte/Askı |
|---|---|
| Renk Sıcaklığı: | Özelleştirilebilir |
| Ömür: | 100000Saat |
P20 Özel LED Drone Dışarıda Ultra Işık HD Şeffaf Ekran IP68 DC12V Gökyüzü Ekranı Etkinlikler Konserler Düğün
| Uyumluluk: | Çoğu Drone için Evrensel |
|---|---|
| Dayanıklılık: | Çizilmeye ve Darbeye Dayanıklı |
| Garanti: | 12 Ay Sınırlı Garanti |
Farklı Uygulamalar P15 LED Drone Ekranı Özel Şeffaf İnce Hafif Mesh Ekranı IP68 Dış Reklam Sergisi Spor Etkinlikleri Gece Gösterileri
| Renk Sıcaklığı: | Özelleştirilebilir |
|---|---|
| Ömür: | 100000Saat |
| Bağlantı: | Kablosuz iletişim (Wi-Fi/4G) |
P20 Açık Hava Etkinlikleri için Hafif Zeki Şeffaf LED Drone Uçan Ekran Reklam Sahne Gösteri Hava Görüntüsü
| Çözünürlük: | Yüksek çözünürlük (modele göre değişir) |
|---|---|
| Dayanıklılık: | Çizilmeye ve Darbeye Dayanıklı |
| Piksel Aralığı: | 20mm |
P125 Yüksek Kaliteli Dış LED Mesh Ekranı 30mm IP67 Su geçirmez Ticari Sınıf Bina Cephesi İçin
| LED Ömür Boyu: | 30000 saat |
|---|---|
| Ağırlık: | 1,92 kg/㎡ |
| Şartname: | Video Duvarı |
P10 Kristal Berrak Yüksek Parlaklık Vitrin LED Film Ekran Mağaza Pencerenizi Dijital Bir Bilboard'a Dönüştürün
| İsim: | şeffaf ekran |
|---|---|
| Ekran boyutu: | özelleştirilmiş |
| Çalışma Sıcaklığı: | -20 ℃ ~ 65 ℃ |
P25 Esnek 3D Gök Ekran Uygulaması Kontrolü IP68 Dış Mekan Su Geçirmez Hafif Led Drone Ekran Işık Gösterisi Projeleri Festivaller Stadyum Performansları
| Boyutlar: | Gelenek |
|---|---|
| Renk: | Şeffaf |
| Ağırlık: | 1kg |
500*500mm P3.9 2000cd Parlaklık Yüksek Şeffaflık LED Izgara Panel İç Mekan Reklam Ekranı İçin
| Ömür: | 50000hs |
|---|---|
| Parlaklık: | 1800-2000CD |
| Kurulum: | Kaldırma/dikey kurulum |

