Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ transparent flexible led display ] Eşleşme 264 Ürünler.
Şeffaf Holografik 3D P3.91 Dijital ve İşaret Esnek Özel Boyut Alışveriş Merkezi Cam Reklam Ekranı
| Ambalaj bilgileri: | Farklı boyut hesaplamasına göre catoon veya tahta sandık. |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5 gün |
| Ödeme koşulları: | D/P,T/T,Western Union |
LED Holografik Ekran Şeffaf File Duvar Sanal Film Esnek Yapay Zeka Etkileşimli Hologram
| Ambalaj bilgileri: | Farklı boyut hesaplamasına göre catoon veya tahta sandık. |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5 gün |
| Ödeme koşulları: | D/P,T/T,Western Union |
P5 Kapalı Tam Renkli Şeffaflık Ekran LED Şeffaf Film Ekranı Esnek Yapışkanlı Video Duvar
| Boyut: | 240*1000mm |
|---|---|
| IP derecesi: | IP67 |
| Ömür: | 100000 saat |
RGBW P6 DC5V Esnek Şeffaf LED Film Ekran Alışveriş Merkezi İçin
| İsim: | LED şeffaf film ekranı |
|---|---|
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
| Maksimum güç: | 600W/m² |
Yumuşak Yapışkan İnce LED Şeffaf Film Ekranı İçerideki Reklam Duvar Ekranı için
| isim: | LED şeffaf film ekranı |
|---|---|
| Çalışma voltajı: | DC5V |
| Modül boyutu: | 240*1000mm |
Ticari pencere işareti için yüksek çözünürlüklü P4 şeffaf LED cam ekranı
| Packaging Details: | Carton or Wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5~15Days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
Animasyon ve grafik video duvarı için telefon desteği ile Holographic HD İç mekan P6.25 Şeffaf LED Reklam Ekranı
| Ambalaj bilgileri: | Farklı boyut hesaplamasına göre catoon veya tahta sandık. |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5 gün |
| Ödeme koşulları: | D/P,T/T,Western Union |
P143 Katlanabilir Esnek Reklam Şeffaf LED Perde Ekran Yüksek Parlaklık
| İsim: | şeffaf led perde |
|---|---|
| Kullanım: | İç Mekan / Dış Mekan |
| Çalışma voltajı: | DC12V |
Ip67 Su Geçirmez Dış Mekan Esnek Kayan LED Mesh Ekran Şeffaf Izgara Ekran Mesh P125 Reklam İçin
| Malzeme: | Pc |
|---|---|
| Ürün adı: | LED örgü ekran |
| İsim: | XH-HXH3003P12 (RGB) -P125 |
Full HD Şeffaf Hologram Ekran Ultra İnce Hafif Yumuşak Ekran İç Mekan Reklamcılığı Sahne Şovu Ticari Kullanım
| Aktarma: | % 90'a kadar |
|---|---|
| Parlaklık: | 4500 nit |
| Çalışma Gerilimi: | 5V |

