Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ transparent flexible led display ] αντιστοιχία 264 προϊόντα.
Οθόνη Ολογραφικού LED Διαφανούς Πλέγματος Τοίχου Εικονική Ταινία Ευέλικτη AI Διαδραστικό Ολόγραμμα
| Λάμψη: | 3000 ψείρες |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | Ολογραφική οθόνη |
| Πεπερασμένος: | Θήκες, Μηχανοκίνητα, Γρήγορη Αναδίπλωση |
P125 SMD3535 Πλήρης χρώσης οθόνη LED με δίχτυ RGB DMX512 Ευέλικτη διαφανής κυλίνδρια για υπαίθριες εκθεσιακές αίθουσες
| Γωνία δέσμης: | 160 βαθμός |
|---|---|
| Λυχνία LED: | SMD3535 |
| Χρώμα: | Πλήρες χρώμα |
Εξωτερική ευέλικτη RGB πλήρης χρώματος διαφανής οθόνη πινέλας LED με πίκσελ σε πλήρες χρώμα P41.5 ελαφριά οθόνη οθόνης βίντεο
| Διάμετρος: | 20mm |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB |
| Εγγύηση: | 2 ετών |
Διαφανής οθόνη LED υψηλής φωτεινότητας Διαφανής οθόνη γυαλιού παράθυρο LED βίντεο τοίχος ευέλικτο πάνελ
| Μάρκα: | Θαύμα φασόλι |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | XH-JHP-P6 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C έως 65°C |
Διαφανής οθόνη LED 5V υψηλής φωτεινότητας Διαφανής οθόνη γυαλιού παράθυρο LED βίντεο τοίχος ευέλικτο πάνελ
| Μάρκα: | Θαύμα φασόλι |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | XH-JHP-P8 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C έως 65°C |
P3.9 RGB διαφημιστικό γυάλινο παράθυρο 1000*1000mm εξωτερικό αδιάβροχο διαφανές πλέγμα οθόνης LED
| Υλικό: | Καλαθοσφαίνω |
|---|---|
| Επίπεδο προστασίας: | IP67 |
| Τάση λειτουργίας: | DC5V |
Οθόνη LED P6 Διαφανής Υψηλής Φωτεινότητας Γυάλινη Οθόνη Εξοικονόμησης Ενέργειας Οθόνη LED Διάφανη για Διαφήμιση Βιτρίνας Εμπορικού Κέντρου Οθόνη Media Πρόσοψης Κτιρίου Εσωτερικής/Εξωτερικής Χρήσης
| Ονομα: | Ελλειμματικό διαφανές φιλμ οθόνης LED |
|---|---|
| Τύπος οθόνης: | Διαφανής |
| Στυλ pixel: | P6 |
P10 Εξαιρετικά Λεπτό Ευέλικτο Διαφανές LED Φιλμ Τιμή Εξωτερικού Χώρου Αυτοκόλλητο Γυάλινο Παράθυρο LED Φιλμ Οθόνη Διαφανές Εργοστάσιο
| Ονομα: | Σούπερ λεπτό διαφανές φιλμ προβολής LED |
|---|---|
| OEM ή ODM: | Ναί |
| Εικονοστοιχείο: | P6 |
Δείκτης διαφανούς ταινίας LED υψηλής διαφάνειας 5v για διαφημιστικά παράθυρα λιανικής πώλησης
| Όνομα: | Σούπερ λεπτό διαφανές φιλμ προβολής LED |
|---|---|
| OEM ή ODM: | Ναί |
| Pixel Pitch: | P6 |
Διαφανής οθόνη ταινίας LED 220V P6 Ultra Thin, High Brightness, Εύκολη εγκατάσταση διαφήμιση
| Ονομα: | Σούπερ λεπτό διαφανές φιλμ προβολής LED |
|---|---|
| OEM ή ODM: | Ναί |
| Εικονοστοιχείο: | P6 |

