All Products
Keywords [ transparent flexible led display ] match 264 Products.
P3.91*3.91 Ultra-Light LED Holographic Display Screen Lightweight 5000CD for Advertising Events Retail Transparent Advertising Glass Displays
| Transmittance: | Up To 90% |
|---|---|
| Forma: | 4:3 |
| Project: | Front&Rear |
P20 Roll Up Transparent Holographic 3D Film Advertising Display Glass Adhesive Smart Led Display Indoor Screen for Shopping Mall Retail Store
| Screen Type: | 2222 |
|---|---|
| Screensize: | 250*1000 |
| Weight: | 2 Kg |
P15.6 Customized Large LED Holographic Smart App Control Screen Ultra Thin Transparent Flim Screen Stage Show Commercial Window
| Projector Type: | Galss Screen Advertising |
|---|---|
| Projection: | Direct Projection |
| Package: | Roll |
P7.82 High Brightness LED Holographic Display Screen for Glass Installation Transparent Ultra Thin Lightweight Large Screen for Shopping Mall,Retail Window and Brand Promotion
| Technology: | Virtual Imaging Technology |
|---|---|
| Package: | Roll |
| Roll Size: | 1000*250mm |
Transparent Led Mesh Screen Outdoor Waterproof IP67 P50 Flexible Led Curtain for Building
| Screen Dimension: | Customized |
|---|---|
| Color: | RGB |
| Screen Size: | Customizable |
Outdoor IP67 Flexible Scrolling LED Mesh Display Transparent Grid Screen P125 for Media Facade Advertisement
| Material: | PC |
|---|---|
| Product Name: | LED Mesh Screen |
| Name: | XH-CXG3003P12(RGB)-P125 |
P7.82 Luxury LED Display Screen Holographic LED Screen 5000CD Super Bright Glass Advertising Screen Full Color Retail Store Advertising Screen
| Features: | High-quality Holographic Image |
|---|---|
| Screen Type: | 2222 |
| Screensize: | 250*1000 |
10mm Ultra-Thin RGB Full Color LED Transparent Film Screen with Customized Cabinet Size for Advertising Display
| Warranty: | 1 Years |
|---|---|
| Displaytype: | Transparent LED Screen |
| Light Color: | RGB |
Indoor Vstar P20 Strips Flexible Self Adhesive Holographic Invisible Transparent Led Reefilm Display Screen
| Storage Temperature: | -40℃~80℃ |
|---|---|
| Power: | 600W/m2 |
| Module Device: | WE2121RGB-IC |
P8 DC12V Ultra Thin High Transmittance Transparent LED Screen for Indoor Large Display
| Item: | Led Holographic Screen |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 8X8mm |
| Pixel Density: | 25600dots/㎡ |

