All Products
Keywords [ transparent flexible led display ] match 264 Products.
P5 2500cd Digital Advertising Display Indoor LED Film Display with Easy Peel and Stick Installation for Shop Window
| Name: | Transparent Display Screen |
|---|---|
| Screen Dimension: | Customized |
| Working Temperature: | -20℃~65℃ |
High Transparency P3.9 Pixel Pitch LED Grille Screen with IP65 Protection for Indoor Commercial Display
| Weight: | Lightweight Drones For Stable Flight |
|---|---|
| Size: | 1*2m |
| Supplier Type: | ODM, OEM |
High Transparency RGB Advertising Screen Indoor LED Grille Display for Shopping Malls Brand Stores
| Lifespan: | 50000hs |
|---|---|
| Working Humidity: | 10% ~ 90% |
| Installation: | Lifting/vertical Installation |
High Transparency 16Bit LED Grille Display For Visibility Design Business Advertising
| Keyword: | LED Grille Display |
|---|---|
| Grey: | 16Bit |
| Power Supply: | DC 5V |
P50 Transparent Full Color LED Mesh Display Waterproof Outdoor LED Display For Building Walls
| Protection Level: | IP67 |
|---|---|
| Material: | PC |
| Screen Dimension: | 1000*1000mm |
Led Screen High Transparency Curtain Grille Glass Window LED Mesh Display
| Name: | LED Grille Screen |
|---|---|
| Cabinet Size: | Customized |
| Ip Rating: | IP40 |
Transparent Modular LED Mesh Screen 50mm IP67 Rated for Steel Structure Glass Curtain and Outdoor Advertising
| Pixel Pitch: | 50mm |
|---|---|
| Lifetime: | 30,000 Hours |
| Display Function: | Video |
P3.9 Pixel Pitch High Light Transmission IP65 Waterproof LED Grille Screen for Indoor Visual Display
| Pixel Pitch: | 3.9mm |
|---|---|
| Operating Voltage: | DC12V |
| Operating Temperature: | -20°C To 60°C |
P3.91Flexible Transparent Holographic 3D LED Film Led Screen for Window Glass Mall Indoor 3D Video Wall Advertising
| Packaging Details: | catoon or wooden case according the different size calculation. |
|---|---|
| Delivery Time: | 5days |
| Payment Terms: | D/P,T/T,Western Union |
High-Definition Holographic Transparent Screen P3.91 3D Glass Adhesive Super Slim LED Display for Glass Window Display
| Packaging Details: | catoon or wooden case according the different size calculation. |
|---|---|
| Delivery Time: | 5days |
| Payment Terms: | D/P,T/T,Western Union |

