Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ transparent flexible led display ] dopasowanie 266 produkty.
P41.5 Kolorowy ekran siatkowy LED Zewnętrzny wodoodporny, elastyczny ekran IP67 zapewniający przejrzystą reklamę i wizualizacje wydarzeń
| Zdalne zarządzanie urządzeniami: | Zdalne zarządzanie treścią |
|---|---|
| Typ dostawcy: | ODM, OEM |
| Woltaż: | 12 V |
P2.6 Lionled Wysokiej Przejrzystości Kreatywny DC5V RGB Wysoka Jasność Nova Działający Zewnętrzny Przezroczysty Ekran LED do Reklamy
| Napięcie robocze: | DC5V |
|---|---|
| Temperatura kolorów: | RGB |
| Kąt wiązki: | 160° |
Wysoka przezroczystość 600-800cd RGB aluminiowy ekran reklamowy wewnętrzny LED kratowy wyświetlacz dla centrów handlowych i sklepów marek
| Długość życia: | 50000 godz |
|---|---|
| Wilgotność robocza: | 10% ~ 90% |
| Instalacja: | Podnoszenie/instalacja pionowa |
P6 DC5V Full Color Ultra-Thin Lightweight LED Film Screen Wysoka jasność dla pomieszczeń wewnętrznych
| Rozmiar: | 240*960mm |
|---|---|
| Stopień IP: | IP67 |
| Długość życia: | 100 000 godzin |
P5 DC5V Pełnokolorowy Ultra-Cienki Lekki Ekran LED Filmowy o Wysokiej Jasności do Wewnątrz
| Rozmiar: | 240*960mm |
|---|---|
| Stopień IP: | IP67 |
| Długość życia: | 100 000 godzin |
Wyposażenie fabryczne DC12V RGB LED Mesh Video Wall Custom P125 Outdoor Shopping Mall Transparenty Ekrany LED
| Temperatura pracy: | -20 ℃ ~ 60 ℃ |
|---|---|
| Jasny kolor: | RGB |
| Model produktu: | XH-CXG2001S-P125 (RGB) |
Miracle Bean XH-MTLEDS12 P25 12V RGB Flexible Waterproof Drone LED Screen z oceną IP65 i APP WiFi Control
| Przedmiot: | Ekran drona |
|---|---|
| Model: | XH-MTLEDS12 P20 |
| Certyfikat: | Ce rohs fcc |
Ekran LED Mesh zewnętrzny IP67 P46 Elastyczny ekran kurtynowy LED do oświetlenia fasad medialnych
| Wymiar ekranu: | Dostosowane |
|---|---|
| Kolor: | RGB |
| Rozmiar ekranu: | Dostosowywanie |
SMD2020 60% Przejrzystość Jasność LED Grille Display do reklamy w centrum handlowym
| Klasa IP: | IP40 |
|---|---|
| Kąt wiązki: | 160 stopni |
| Temperatura przechowywania: | -20 ℃ ~ 65 ℃ |
Zewnętrzny ekran LED latającego drona IP67 15 mm do małej dekoracji świetlnej dla artystycznej atomosfery
| Typ wyświetlacza: | Prowadzony |
|---|---|
| Środowisko użytkowania: | Użytek komercyjny, wyświetlanie reklam |
| Fragment: | 16-bitowy |

