همه محصولات
کلید واژه ها [ transparent flexible led display ] مطابقت 264 محصولات.
5mm نرم ال ای دی شفاف فیلم صفحه نمایش داخل شیشه نصب شفاف نمایش بصری 1 سال گارانتی برای فروشگاه فروشگاه فروشگاه فروشگاه پنجره تبلیغ محصول
| دمای ذخیره سازی: | -20℃~60℃ |
|---|---|
| مورد: | صفحه شفاف LED |
| رنگ تراشه لوله: | تمام رنگ |
صفحه نمایش فیلم کریستالی LED انعطاف پذیر P8، تبلیغات نامرئی، صفحه نمایش دیجیتال LED شفاف
| Product Name: | LED Crystal Film Screen |
|---|---|
| Operating Voltage: | DC5V |
| Luminous Flux: | Customizable |
فیلم نمایش شفاف لامپ P3.9 LED ایده آل برای تبلیغات پنجره دفتر مرکز خرید
| سطح حفاظت: | IP45 |
|---|---|
| رنگ: | رنگ کامل |
| مقیاس خاکستری: | 16Bit |
صفحه نمایش هولوگرافیک LED انعطاف پذیر P3.91 با پیکسل پیچ 3.91 میلی متر، حفاظت IP45 و شفافیت 85% برای تبلیغات
| مورد: | صفحه نمایش هولوگرافیک LED |
|---|---|
| پیچ واحد: | 3.91x3.91 میلی متر |
| تراکم پیکسلی: | 65536نقطه/㎡ |
صفحه نمایش لچکدار 10 میلی متری هولوگرافیک ال ای دی شفاف و شفاف با یک سال گارانتی برای تبلیغات محصولات پنجره فروشگاه
| طول عمر: | 30000H |
|---|---|
| نوع نمایشگر: | رهبری کرد |
| ابعاد: | 1200mm*250mm |
P25 Drone Portable Flying Led Screen IP68 نورپردازی شفاف LED در فضای باز برای نمایشگاه کنسرت استادیوم
| جزئیات بسته بندی: | کارتونی یا چوبی |
|---|---|
| زمان تحویل: | 5-15 روز |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
P15 کنترل هوشمند IP68 LED Drone Screen قابل برنامه ریزی صفحه نمایش شفاف انعطاف پذیر برای نمایش کنسرت نشان دهنده پرچم لوگو عروسی و جشن تولد
| گارانتی: | 1 سال |
|---|---|
| اندازه ماژول: | 1000 * 1000 میلی متر، |
| نوع صفحه نمایش: | LED |
صفحه نمایش فیلم LED داخلی با شفافیت بالا و روشنایی بالا و مصرف کم انرژی برای تبلیغات پنجره مرکز خرید
| نام: | صفحه نمایش شفاف |
|---|---|
| ابعاد: | سفارشی شده |
| دمای کاری: | -20 ℃ ~ 65 ℃ |
پرده تبلیغاتی P3.9 صفحه نمایش شبکه LED 500 * 1000mm نرم انعطاف پذیر شفاف پنجره صفحه نمایش LED
| اندازه: | 500*1000mm |
|---|---|
| درجه IP: | IP67 |
| ولتاژ: | 5 ولت |
صفحه نمایش LED پهپاد P30، نمایشگر سفارشی، شفاف، نازک، سبک وزن، صفحه مشبک، IP68، تبلیغات در فضای باز، نمایشگاه ها، رویدادهای ورزشی، نمایش های شبانه
| دمای رنگ: | قابل تنظیم |
|---|---|
| طول عمر: | 100000 ساعت |
| قابلیت اتصال: | ارتباط بی سیم (Wi-Fi/4G) |

