Alle producten
zoekwoorden [ transparent led wall display ] overeenkomen 226 producten.
Super Thin High-Brightness Indoor Transparent Flexible LED Film P6 Crystal Transparent LED Film Screen for Glass
| Naam: | LED transparant filmscherm |
|---|---|
| Kabinetsgrootte: | Aangepast |
| Max Power: | 600 W/m2 |
Doorzichtig LED-scherm P6 voor kantoor en detailhandel
| Packaging Details: | cartoons or wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5-15 days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
Premium P6 Commerciële Transparante LED Scherm – Doorzichtig LED Displayscherm voor Detailhandel
| Packaging Details: | Carton or Wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5~15Days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
Hoge Helderheid Outdoor Transparant LED Display Scherm Gebouwgevel Reclame Video Wall Gordijn Mesh Flexibel Led Scherm
| Naam: | LED -maasscherm |
|---|---|
| Kabinetsgrootte: | Aangepast |
| IP -beoordeling: | IP67 |
Buiten P3.9 Transparant LED Scherm met IP67 Waterdicht 4000-4500cd Helderheid en 30000 uur Levensduur voor Podium Glas Raam Display
| Sollicitatie: | Openlucht |
|---|---|
| Leverancierstype: | ODM, OEM |
| Installatietype: | Tillen/verticale installatie |
Outdoor P3.9 Transparant LED Scherm Videowand Paneel voor Hoge Helderheid Digitale Bewegwijzering
| Sollicitatie: | Openlucht |
|---|---|
| Leverancierstype: | ODM, OEM |
| Installatietype: | Tillen/verticale installatie |
P10 DC5V Indoor Transparante Videowand LED Paneel RGB Full Color Glazen Scherm Display
| Product Name: | Glass Screen Display |
|---|---|
| Screen Dimension: | 10mm |
| Color: | RGB |
Reclame in winkelcentra P62.5 Mesh DIP ultradunne transparante LED-display DC12V LED-film Buiten LED-mesh-scherm
| Specificatie: | Videomuur |
|---|---|
| Levensduur: | ≥30000h |
| kijkhoek: | 160 ° |
Indoor Outdoor Adhesive Transparent Flexible LED Film Crystal Screen Display Panel Transparent LED Film Screen for Glass
| kabinetsgrootte: | aangepast |
|---|---|
| Max Power: | 600 W/m2 |
| Gewicht: | 4Kg/m² |
P3.9 1000*500mm Led Ice Display Led Mesh Video Wandwinkel Raam Advertentie Grill Glasgordijn Buitendoorzichtig Scherm
| Grijsschaal: | 16 bit |
|---|---|
| Lichte kleur: | RGB |
| Leven: | 30000 uur |

