Alle producten
zoekwoorden [ transparent led wall display ] overeenkomen 226 producten.
Indoor LED Transparent Screen Full Color Indoor Transparent LED Display
| Schermdimensie: | Op maat |
|---|---|
| Buisschipkleur: | Volle kleur |
| Applicatie: | Live Events Led Display,buiten,buitenbouwoppervlak,doorzichtig led display,binnen |
Indoor Vstar P20 Strips Flexibel zelfklevend Holografisch Onzichtbaar Transparante Led Reefilm Display Screen
| Opslagtemperatuur: | -40 ℃ ~ 80 ℃ |
|---|---|
| Stroom: | 600 W/m2 |
| Module -apparaat: | WE2121RGB-IC |
P2.6 RGB Hoge Transparantie LED Traliewerkscherm Binnen Commerciële Reclamevertoning voor Wereldbekerevenement
| Onderhoud: | Gemakkelijk schoon te maken |
|---|---|
| Weerbestendigheid: | Waterdicht en stofdicht |
| Weergavetype: | Geleid |
P2.6-P6.3 IP65 Transparante LED-roosterscherm voor winkelcentra / tentoonstellingshallen
| Naam: | LED -roosterscherm |
|---|---|
| Grootte: | 1000 mm × 500 mm |
| Schermtype: | Roosterscherm |
Opvallend aan de muur gemonteerd reclamescherm IP40 rooster LED videowall display
| Naam: | Het muur Opgezette Reclamescherm |
|---|---|
| kastgrootte: | Op maat |
| IP -beoordeling: | IP40 |
Transparante P8 Pixel Indoor Outdoor Reclame LED Video Wall Display Scherm
| Schermtype: | Transparant |
|---|---|
| kastgrootte: | Op maat |
| Eigenschap: | Eenvoudige installatie |
Hoge Helderheid Transparant Led Display Scherm Ultra-Dun P4 DC5V Zelfklevend Reclame Display Scherm voor Glazen Raamwand
| Naam: | LED transparant filmscherm |
|---|---|
| Kastgrootte: | Aangepast |
| Max Power: | 600 W/m2 |
Flexible Installation Glass Transparent LED Display Outdoor Grille Groot LED Display Scherm
| Naam: | Glas Transparante LEIDENE Vertoning |
|---|---|
| kastgrootte: | Op maat |
| IP -beoordeling: | IP40 |
P4 Customized Transparent LED Screen Energy Saving Digital Indoor Advertising Display Media Wall Solution
| Naam: | Lijm led transparant filmscherm |
|---|---|
| Schermtype: | Transparant |
| Transparantie: | 85% |
P10 Ultra Thin Transparent LED Screen for Creative Architectural Design Format Video Wall Display
| Naam: | Lijm led transparant filmscherm |
|---|---|
| Schermtype: | Transparant |
| Transparantie: | 85% |

