همه محصولات
کلید واژه ها [ transparent led wall display ] مطابقت 226 محصولات.
صفحه نمایش شفاف LED در فضای داخلی رنگ کامل صفحه نمایش شفاف LED در فضای داخلی
| ابعاد: | سفارشی |
|---|---|
| رنگ تراشه لوله: | رنگ کامل |
| کاربرد: | نمایش LED Events Events LED ، در فضای باز ، سطح ساختمان در فضای باز ، صفحه نمایش شفاف LED ، داخلی |
صفحه نمایش داخلی Vstar P20 Strips انعطاف پذیر خود چسبنده هولوگرافیک نامرئی شفاف LED Reefilm
| دمای ذخیره سازی: | -40 ℃ ~ 80 ℃ |
|---|---|
| قدرت: | 600W/m2 |
| دستگاه ماژول: | WE2121RGB-IC |
صفحه نمایش LED مشبک با شفافیت بالا P2.6 صفحه نمایش تبلیغاتی تجاری داخلی برای رویداد جام جهانی
| تعمیر و نگهداری: | آسان برای تمیز کردن |
|---|---|
| مقاومت در برابر آب و هوا: | ضد آب و ضد گرد و غبار |
| نوع نمایشگر: | رهبری کرد |
P2.6-P6.3 IP65 شفافیت صفحه نمایش دی ال ریل برای مراکز خرید / سالن های نمایشگاه
| نام: | صفحه مشبک LED |
|---|---|
| اندازه: | 1000mm × 500mm |
| نوع صفحه نمایش: | صفحه مشبک |
صفحه نمایش تبلیغاتی دیواری چشم نواز IP40، صفحه نمایش ویدئویی LED مشبک
| نام: | صفحه تبلیغاتی نصب شده روی دیوار |
|---|---|
| اندازه کابینه: | سفارشی |
| رتبه IP: | IP40 |
صفحه نمایش ویدئویی LED تبلیغاتی داخلی و خارجی با پیکسل P8 شفاف
| نوع صفحه نمایش: | شفاف |
|---|---|
| اندازه کابینه: | سفارشی |
| نشان: | نصب آسان |
صفحه نمایش ال ای دی شفاف با روشنایی بالا، فوق العاده نازک، P4، DC5V، صفحه نمایش تبلیغاتی خود چسب برای دیوار پنجره شیشه ای
| نام: | صفحه نمایش فیلم شفاف |
|---|---|
| اندازه کابینت: | سفارشی |
| حداکثر قدرت: | 600W/m² |
نصب انعطاف پذیر شیشه ای شفاف صفحه نمایش LED در فضای باز ریتل صفحه نمایش LED بزرگ
| نام: | صفحه نمایش LED شفاف شیشه ای |
|---|---|
| اندازه کابینه: | سفارشی |
| رتبه IP: | IP40 |
P4 Customized Transparent LED Screen Energy Saving Digital Indoor Advertising Display Media Wall Solution
| نام: | صفحه فیلم شفاف LED LED |
|---|---|
| نوع صفحه نمایش: | شفاف |
| شفافیت: | 85 ٪ |
P10 Ultra Thin Transparent LED Screen for Creative Architectural Design Format Video Wall Display
| نام: | صفحه فیلم شفاف LED LED |
|---|---|
| نوع صفحه نمایش: | شفاف |
| شفافیت: | 85 ٪ |

