Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ transparent led wall display ] dopasowanie 226 produkty.
Ekran LED przezroczysty w pomieszczeniach pełnobarwny Ekran LED przezroczysty w pomieszczeniach
| Wymiar ekranu: | Dostosowane |
|---|---|
| Kolor chipów rurowych: | Pełny kolor |
| Aplikacja: | Wydarzenia LED na żywo, na zewnątrz, powierzchnia budynku na zewnątrz, przezroczysty wyświetlacz LED |
Wnętrze Vstar P20 Paski elastyczne samoprzylepne Holograficzne niewidzialny przezroczysty LED Reefilm Display Screen
| Temperatura przechowywania: | -40 ℃ ~ 80 ℃ |
|---|---|
| Moc: | 600 W/M2 |
| Urządzenie modułu: | WE2121RGB-IC |
P2.6 RGB Ekran z kratką LED o wysokiej przezroczystości Wewnętrzny komercyjny wyświetlacz reklamowy na zawody Pucharu Świata
| Konserwacja: | Łatwe do czyszczenia |
|---|---|
| Odporność na warunki atmosferyczne: | Wodoodporny i pyłoszczelny |
| Typ wyświetlacza: | Prowadzony |
P2.6-P6.3 IP65 Transparency LED Grille Screen dla centrów handlowych / sal wystawienniczych
| Nazwa: | Ekran kratki LED |
|---|---|
| Rozmiar: | 1000 mm × 500 mm |
| Typ ekranu: | Ekran kratki |
Przyciągający wzrok ekran reklamowy podłączony do ściany IP40 Grille LED Video Wall Display
| Nazwa: | Ekran reklamowy na ścianie |
|---|---|
| Rozmiar szafki: | Dostosowane |
| Ocena IP: | IP40 |
Przezroczysty ekran LED do reklamy wewnętrznej i zewnętrznej P8 z pikselami
| Typ ekranu: | Przezroczysty |
|---|---|
| Rozmiar szafki: | Dostosowane |
| Funkcja: | Łatwa instalacja |
Przezroczysty ekran LED o wysokiej jasności, ultracienki P4 DC5V, samoprzylepny ekran reklamowy do ściany ze szklanym oknem
| Nazwa: | Przezroczysty ekran filmu LED |
|---|---|
| Rozmiar szafki: | Dostosowane |
| Maksymalna moc: | 600 W/m² |
Elastyczna instalacja Szkło Przejrzystość LED Ekran zewnętrzny Grilla Duży ekran LED
| Nazwa: | Szklany przezroczysty wyświetlacz LED |
|---|---|
| Rozmiar szafki: | Dostosowane |
| Ocena IP: | IP40 |
P4 Customized Transparent LED Screen Energy Saving Digital Indoor Advertising Display Media Wall Solution
| Nazwa: | Przezroczysty ekran filmowy z LED LED |
|---|---|
| Typ ekranu: | Przezroczysty |
| Przezroczystość: | 85% |
P10 Ultra Thin Transparent LED Screen for Creative Architectural Design Format Video Wall Display
| Nazwa: | Przezroczysty ekran filmowy z LED LED |
|---|---|
| Typ ekranu: | Przezroczysty |
| Przezroczystość: | 85% |

