Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ transparent led wall display ] dopasowanie 226 produkty.
P20 2500CD 50000HS Przezroczysty wyświetlacz LED ścienny, 95% przezroczystości szklany ekran LED
| Nazwa: | przejrzysty wyświetlacz ścienny LED |
|---|---|
| Napięcie robocze: | DC5V |
| Stosowanie: | Wyświetlacz LED reklamy wewnętrznej |
P143 SMD3535 pełnokolorowa siatka sieciowa przezroczysty ekran ścienny LED do sklepu detalicznego
| Marka: | Cuda fasoli |
|---|---|
| Nazwa produktu: | XH-H3003P143 |
| Gwarancja: | 3 lata |
Wewnętrzny P3.9 1000*500mm Pełnokolorowy Ekran Kratowy 4000-4500cd Przezroczysty Ekran LED Wyświetlacz LED
| Poziom ochrony: | IP45 |
|---|---|
| Kolor: | Pełny kolor |
| Skala szarości: | 16bit |
DC5V Przejrzysty ekran LED Ekran LED o dużej jasności
| Nazwa: | Przejrzysty ekran LED |
|---|---|
| Rozmiar szafki: | Dostosowane |
| Ocena IP: | IP40 |
Wewnętrzny przezroczysty wyświetlacz LED P6 na oknie, elastyczna przezroczysta ściana wideo, miękka folia, przezroczysty ekran LED
| Nazwa: | Przezroczysty ekran filmu LED |
|---|---|
| Rozmiar szafki: | Dostosowane |
| Maksymalna moc: | 600 W/m² |
RGBW P6 DC5V Elastyczny Przezroczysty Ekran LED Filmowy do Centrum Handlowego
| Nazwa: | Przezroczysty ekran filmu LED |
|---|---|
| Rozmiar szafki: | Dostosowane |
| Maksymalna moc: | 600 W/m² |
Ekran kratowy LED o wysokiej rozdzielczości IP65, przezroczysty ekran kratowy LED
| Nazwa: | Ekran kratki LED |
|---|---|
| Konfiguracja piksela: | SMD1921 |
| Kolor chipów rurowych: | Pełny kolor |
Klejny przezroczysty ekran wideo LED P4 P5 P6 P8 P10 P16 P20 Elastyczny przezroczysty ekran filmowy LED do ścian szklanych
| Packaging Details: | catoon or wooden case according the different size calculation. |
|---|---|
| Delivery Time: | 5days |
| Payment Terms: | D/P,T/T,Western Union |
Wyświetlacz LED P4 przezroczysty o wysokiej rozdzielczości do reklam na witrynach sklepowych
| Packaging Details: | Carton or Wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5~15Days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
P6 Przejrzysty film LED ze szkła ekranu elastyczny do sprzedaży detalicznej i biura
| Packaging Details: | catoon or wooden case according the different size calculation. |
|---|---|
| Delivery Time: | 5days |
| Payment Terms: | D/P,T/T,Western Union |

