Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ transparent led wall display ] dopasowanie 226 produkty.
Super Thin High-Brightness Indoor Transparent Flexible LED Film P6 Crystal Transparent LED Film Screen for Glass
| Nazwa: | Przezroczysty ekran filmu LED |
|---|---|
| Rozmiar szafki: | Dostosowane |
| Maksymalna moc: | 600 W/m² |
Przezroczysty ekran LED P6 do biur i handlu detalicznego – elastyczne rozwiązanie w postaci przezroczystego wyświetlacza foliowego
| Packaging Details: | cartoons or wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5-15 days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
Premium P6 Komercyjny przezroczysty ekran LED
| Packaging Details: | Carton or Wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5~15Days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
Jasny, zewnętrzny, przezroczysty ekran LED, fasada budynku, reklama, ściana wideo, kurtyna, siatka, elastyczny ekran LED
| Nazwa: | Ekran siatki LED |
|---|---|
| Rozmiar szafki: | Dostosowane |
| Ocena IP: | IP67 |
Ekran P3.9 Transparent LED z IP67 Wodoszczelny 4000-4500cd Jasność i 30000h Żywotność ekranu okna ze szkła
| Aplikacja: | Plenerowy |
|---|---|
| Typ dostawcy: | ODM, OEM |
| Typ instalacji: | Podnoszenie/instalacja pionowa |
Przezroczysty panel wideo LED P3.9 do cyfrowego oznakowania o wysokiej rozdzielczości
| Aplikacja: | Plenerowy |
|---|---|
| Typ dostawcy: | ODM, OEM |
| Typ instalacji: | Podnoszenie/instalacja pionowa |
P10 DC5V Wnętrze Przejrzysty Panel LED Video Wall RGB Full Color Glass Screen Display
| Product Name: | Glass Screen Display |
|---|---|
| Screen Dimension: | 10mm |
| Color: | RGB |
Reklama w centrach handlowych P62.5 Mesh DIP Ultra-Thin Transparent LED Display DC12V LED Film Outdoor LED Mesh Display Screen
| Specyfikacja: | Ściana wideo |
|---|---|
| Długość życia: | ≥30000 godz. |
| Kąt oglądania: | 160 ° |
Indoor Outdoor Adhesive Transparent Flexible LED Film Crystal Screen Display Panel Transparent LED Film Screen for Glass
| Rozmiar szafki: | Dostosowane |
|---|---|
| Maksymalna moc: | 600 W/m² |
| Waga: | 4 kg/m² |
P3.9 1000*500mm Led Ice Display Led Mesh Video Wall Shop Window Advertising Grille Glass Curtain Outdoor Transparent Screen
| Skala szarości: | 16 bitów |
|---|---|
| Jasny kolor: | RGB |
| Życie: | 30000 godzin |

