Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ transparent led wall display ] αντιστοιχία 226 προϊόντα.
Super Thin High-Brightness Indoor Transparent Flexible LED Film P6 Crystal Transparent LED Film Screen for Glass
| Ονομα: | LED διαφανής οθόνη φιλμ |
|---|---|
| Μέγεθος γραφείου: | Προσαρμοσμένος |
| Μέγιστη δύναμη: | 600W/m² |
Διαφανής οθόνη LED P6 για γραφεία & λιανική – Ευέλικτη διαφανής λύση οθόνης φιλμ
| Packaging Details: | cartoons or wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5-15 days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
Πρωταθλήτρια διαφανής εμπορική οθόνη LED P6
| Packaging Details: | Carton or Wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5~15Days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
Οθόνη LED εξωτερικού χώρου υψηλής φωτεινότητας, διαφανής, για διαφήμιση προσόψεων κτιρίων, τοίχος βίντεο, κουρτίνα, πλέγμα, εύκαμπτη οθόνη LED
| Ονομα: | Οθόνη LED Mesh |
|---|---|
| Μέγεθος γραφείου: | Προσαρμοσμένος |
| Βαθμολογία IP: | IP67 |
Εξωτερική Διαφανής Οθόνη LED P3.9 με Αδιαβροχοποίηση IP67, Φωτεινότητα 4000-4500cd και Διάρκεια Ζωής 30000h για Εμφάνιση σε Σκηνή και Γυάλινο Παράθυρο
| Εφαρμογή: | Υπαίθριος |
|---|---|
| Τύπος προμηθευτή: | ODM, OEM |
| Τύπος εγκατάστασης: | Ανύψωση/κατακόρυφη εγκατάσταση |
Εξωτερική διαφανής οθόνη LED P3.9 για ψηφιακή σήμανση υψηλής ευκρίνειας
| Εφαρμογή: | Υπαίθριος |
|---|---|
| Τύπος προμηθευτή: | ODM, OEM |
| Τύπος εγκατάστασης: | Ανύψωση/κατακόρυφη εγκατάσταση |
P10 DC5V Εσωτερικό Διαφανές Τοίχος Βίντεο LED Panel RGB Πλήρους Χρώματος Οθόνη Γυαλιού
| Product Name: | Glass Screen Display |
|---|---|
| Screen Dimension: | 10mm |
| Color: | RGB |
Διαφήμιση σε Εμπορικό Κέντρο P62.5 Mesh DIP Εξαιρετικά Λεπτή Διαφανής Οθόνη LED DC12V Οθόνη LED Mesh Εξωτερικού Χώρου
| Προσδιορισμός: | Βιντεοκασέτα |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής: | ≥30000h |
| γωνιά προβολής: | 160 ° |
Indoor Outdoor Adhesive Transparent Flexible LED Film Crystal Screen Display Panel Transparent LED Film Screen for Glass
| μέγεθος γραφείου: | προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Μέγιστη δύναμη: | 600W/m² |
| Βάρος: | 4Kg/m² |
P3.9 1000*500mm Led Ice Display Led Mesh Video Wall Shop Window Διαφήμιση Grille Glass Curtain Outdoor Διαφανής Οθόνη
| Γκρίζα κλίμακα: | 16 bit |
|---|---|
| Ανοικτό χρώμα: | RGB |
| Ζωή: | 30000 ώρες |

