Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ transparent led wall display ] αντιστοιχία 226 προϊόντα.
Διαφανής οθόνη LED 5V υψηλής φωτεινότητας Διαφανής οθόνη γυαλιού παράθυρο LED βίντεο τοίχος ευέλικτο πάνελ
| Μάρκα: | Θαύμα φασόλι |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | XH-JHP-P8 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C έως 65°C |
P25 Pixel Pitch Wind-permeable Highly Transparent IP67 Waterproof and Dustproof Drone Flying LED Screen για εξωτερική διαφήμιση
| Αντοχή στις καιρικές συνθήκες: | Αδιάβροχος και dustproof |
|---|---|
| Το πακέτο περιλαμβάνει: | 1 x Οθόνη Drone, Αξεσουάρ τοποθέτησης |
| Γωνία δέσμης: | 160 βαθμός |
Νέο Προϊόν Αυθαίρετη Κάμψη P6.25 Εσωτερική Οθόνη Led Ολογραφική Αόρατη Διαφανής Οθόνη Led
| Γωνία θέασης: | 160 μοίρες |
|---|---|
| Στυλ: | Ηλεκτρικός |
| Εγγύηση: | 1 έτος |
Υψηλής ευκρίνειας P2.6 4000-4500cd 500*1000mm LED Grid Screen Full Color Window Διαφανής διαφημιστική διαφανής LED Grid οθόνη
| Τύπος οθόνης: | Οθόνη γρίλης |
|---|---|
| Υλικό του γραφείου: | Αλουμίνιο |
| Τάση λειτουργίας: | DC5V |
3000cd P2.5 εσωτερικό αόρατο ψηφιακό ολογραφικό διαφανές LED διαφημιστικό οθόνο γυάλινο παράθυρο εμπορικό κέντρο
| Τεχνολογία: | ολογραφική προβολή |
|---|---|
| Χρόνος Ζωής: | 100000h |
| Υλικό ντουλαπιού: | Αλουμίνιο χύτευσης με χύτευση |
Νέο προϊόν P143 DMX512 RGB Αδιάβροχα σημειακά φώτα Χριστουγεννιάτικα φώτα Ευέλικτη διαφανής οθόνη με LED Mesh
| Όνομα προϊόντος: | Οθόνη LED Mesh |
|---|---|
| Εξουσία: | 37W |
| Λυχνία LED: | SMD3535 |
Δείκτης διαφανούς ταινίας LED υψηλής διαφάνειας 5v για διαφημιστικά παράθυρα λιανικής πώλησης
| Όνομα: | Σούπερ λεπτό διαφανές φιλμ προβολής LED |
|---|---|
| OEM ή ODM: | Ναί |
| Pixel Pitch: | P6 |
P6 Εύκολη Εγκατάσταση Μαλακή Οθόνη LED Γυαλιού Διαφανής Οθόνη LED για Διαφήμιση σε Γυαλί
| Name: | Super Slim Transparent LED Display Film |
|---|---|
| OEM OR ODM: | Yes |
| Pixel Pitch: | P6 |
Transparent Advertising Led Video Wall Panel Crystal Rgb Glass Thin Mesh Glass Sticker Screen Luxury led transparent Grille screen
| Ονομα: | Επίδειξη των διαφανών οδηγήσεων γυαλιού |
|---|---|
| Μέγεθος γραφείου: | προσαρμοσμένος |
| Βαθμολογία IP: | IP40 |
10mm Ultra-Thin RGB Full Color LED Διαφανής οθόνη ταινίας με προσαρμοσμένο μέγεθος ντουλάπις για διαφήμιση οθόνη
| Εγγύηση: | 1 χρόνια |
|---|---|
| Τύπος οθόνης: | διάφανη οθόνη led |
| Ανοιχτό Χρώμα: | RGB |

