Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ transparent led wall display ] Eşleşme 226 Ürünler.
Şeffaf LED Ekran 5V Yüksek Parlaklık Ekran Net Cam Pencere LED Video Duvar Esnek Panel
| Marka: | Mucize fasulyesi |
|---|---|
| Ürün adı: | XH-JHP-P8 |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C ila 65°C |
P25 Piksel Aralığı Rüzgar Geçirgen Yüksek Şeffaflıkta IP67 Su Geçirmez ve Toz Geçirmez Dış Mekan Reklamcılığı için Drone Uçuşlu LED Ekran
| Hava koşullarına dayanıklılık: | Su geçirmez ve toz geçirmez |
|---|---|
| Paket İçeriği: | 1 x Drone Ekranı, Montaj Aksesuarları |
| Işın Açısı: | 160 derece |
Yeni Ürün Rastgele Bükme P6.25 İç Mekan Led Holografik Görünmez Şeffaf Led Ekran
| Görüş Açısı: | 160 derece |
|---|---|
| Stil: | Elektrik |
| Garanti: | 1 yıl |
Yüksek çözünürlüklü P2.6 4000-4500cd 500*1000mm LED Şebeke Ekranı Tam Renkli Pencere Şeffaf Reklamcılık Şeffaf LED Şebeke Ekranı
| Ekran türü: | Izgara ekranı |
|---|---|
| Kabin malzemesi: | Alüminyum |
| Çalışma voltajı: | DC5V |
3000cd P2.5 İç mekan Görünmez Dijital Holografik Şeffaf LED Reklam Ekranı Cam Pencere Alışveriş merkezi
| Teknoloji: | holografik projeksiyon |
|---|---|
| Yaşam Süresi: | 100000 saat |
| Dolap Malzemesi: | Döküm Alüminyum |
En Yeni Ürün P143 DMX512 RGB Su Geçirmez Nokta Işıkları Noel Işıkları Esnek Şeffaf Led Mesh Ekran Ekranı
| Ürün adı: | LED örgü ekran |
|---|---|
| Güç: | 37W |
| LED çip: | SMD3535 |
Perakende Pencereleri ve Mağaza Reklamları için Yüksek Şeffaflıklı LED Şeffaf Film Ekranı 5v
| İsim: | Süper ince şeffaf LED ekran filmi |
|---|---|
| OEM veya ODM: | Evet |
| Piksel Aralığı: | P6 |
P6 Kolay Kurulum Yumuşak LED Cam Film Ekranı Cam Reklamcılığı Amacıyla Şeffaf LED Ekran
| Name: | Super Slim Transparent LED Display Film |
|---|---|
| OEM OR ODM: | Yes |
| Pixel Pitch: | P6 |
Transparent Advertising Led Video Wall Panel Crystal Rgb Glass Thin Mesh Glass Sticker Screen Luxury led transparent Grille screen
| İsim: | Cam Şeffaf Led Ekran |
|---|---|
| Kabine boyutu: | özelleştirilmiş |
| IP derecesi: | IP40 |
Reklam ekranı için özelleştirilmiş dolap boyutu ile 10 mm Ultra- ince RGB Tam Renkli LED Şeffaf Film Ekranı
| Garanti: | 1 yıl |
|---|---|
| Görüntüleme türü: | şeffaf led ekran |
| Açık Renk: | RGB |

