Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ transparent led wall display ] Eşleşme 226 Ürünler.
P3.9 İçerideki Şeffaf LED ızgara ekranı 500x500mm Alışveriş merkezleri için Şeffaf Led 2000cd
| Koruma seviyesi: | IP45 |
|---|---|
| Renk: | tam renk |
| Gri ölçek: | 16bit |
1 Yıl Garantili Modern Alışveriş Merkezi İçin P8 Kapalı Esnek Şeffaf LED Film Ekranı PC Reçine Malzemesi
| Boyut: | 240*1000mm |
|---|---|
| IP derecesi: | IP67 |
| Ömür: | 100000 saat |
Yüksek Şeffaflıkta LED Izgara Ekran IP40 5V SMD2020 Yüksek Koruma Izgara Pencere
| İsim: | LED ızgara ekranı |
|---|---|
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
| IP derecesi: | IP40 |
Yüksek Parlaklık P125 DC12V Perde Mağaza Penceresi Cam Tv Led Panelleri Mesh Ekran Şeffaf Led Ekran
| Ürün adı: | LED örgü ekran |
|---|---|
| Ağırlık: | 1.8kg |
| Güç: | 48W |
P50 Programlanabilir Esnek LED Şerit Perde LED Mesh Ekran DC12V Katlanabilir Dış Mekan Led Net Ekran Perdesi
| Malzeme: | Pc |
|---|---|
| Ürün adı: | LED örgü ekran |
| İsim: | XH-CXG2001S-P50 (RGB) |
Dış mekan esnek RGB Tam Renk Şeffaf LED Piksel Mesh Ekran Tam Renk P41.5 Hafif Net Video Perde Ekranı
| Çap: | 20 mm |
|---|---|
| Renk: | RGB |
| Garanti: | 2 yıl |
P6.25 5000cd Ultra-İnce Kolay Kurulum Düşük Güç Yüksek Etkili Şeffaf LED Holografik Ekran Cam Pencereler İçin
| Ortalama Güç: | 300W/m² |
|---|---|
| LED ÇİP: | SMD2222 |
| Piksel: | 6.25mm |
Uçan Drone Ekranı Hafif LED Mesh Ekran Açık Hava Etkinlikleri için Hava Uçan Drone Reklamcılığı
| Marka: | Mucize fasulyesi |
|---|---|
| Ürün Adı: | Drone Ekranı |
| Çalışma Sıcaklığı: | -20°C ila 60°C |
Kapalı Şeffaf LED Ekran SMD2020 LED Cam Pencere LED Ekran Reklamcılık için Alışveriş Merkezi
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| IP derecesi: | IP40 |
| Ağırlık: | 3kg/pcs |
LED Holografik Ekran Şeffaf File Duvar Sanal Film Esnek Yapay Zeka Etkileşimli Hologram
| Ambalaj bilgileri: | Farklı boyut hesaplamasına göre catoon veya tahta sandık. |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5 gün |
| Ödeme koşulları: | D/P,T/T,Western Union |

