Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ transparent led wall display ] Eşleşme 226 Ürünler.
Fabrika Tedarikleri DC12V RGB LED Mesh Video Duvar Özel P125 Açık Açık Alışveriş Merkezi Şeffaf LED Ekranlar
| Çalışma sıcaklığı: | -20 ℃ ~ 60 ℃ |
|---|---|
| Açık renkli: | RGB |
| Ürün modeli: | XH-CXG2001S-P125 (RGB) |
500*500mm İç Mekan LED Şeffaf Ekran P2.6 4000-4500cd Alışveriş Merkezi LED Cam Ekran Pencere Ekranı Tam Renkli Izgara Reklam Ekranı LED Tam Renkli Smd
| Özellik: | Kolay kurulum |
|---|---|
| Şartname: | Video duvarı |
| LED çip: | SMD3535 |
Drone Uçan Led Ekran Esnek Şeffaf Led Dış Mekan Reklam Ekranı
| İsim: | drone LED Ekran |
|---|---|
| Dolap Boyutu: | özelleştirilmiş |
| IP derecelendirmesi: | IP67 |
Led Screen High Transparency Curtain Grille Glass Window LED Mesh Display
| İsim: | LED ızgara ekranı |
|---|---|
| Kabine boyutu: | özelleştirilmiş |
| IP derecesi: | IP40 |
Ticari reklam için ultra ince P6 LED Şeffaf Film Ekran enerji şeffaf LED ekran filmi
| Boyut: | 240*960mm |
|---|---|
| IP derecesi: | IP67 |
| Ömür: | 100000 saat |
P20 İç mekan LED Şeffaf Film Ekranı Tam Renk Şeffaflığı Perakende Pencere Ekranları için Esnek Yapıştırıcı Ekran Paneli
| Boyut: | 240*1000mm |
|---|---|
| IP derecesi: | IP65 |
| Ömür: | 100000 saat |
Şeffaf LED Ekran Yapışkan İç Ev Uygulamaları Reklam için LED Ekran TV
| Piksel: | 3.91mm |
|---|---|
| Projeksiyon Tipi: | Önden ve Arkadan Projeksiyon |
| Aktarma: | %95 |
IP67 Dış Açık Şeffaf LED Mesh Ekranı Katı Duvar, Çelik Yapı ve Reklam Ekranları için Modüler
| Kabin Ağırlığı: | 2,9 kg/㎡ |
|---|---|
| Tüp çip rengi: | Tam renkli |
| Renk: | RGB |
Esnek Şeffaf LED Mesh Screen125mm Dc12v IP67 Cam Perde Katı Duvar Reklam Kullanımı İçin Modüler
| Piksel Aralığı: | 125mm |
|---|---|
| Ömür boyu: | 30.000 saat |
| Ekran Fonksiyonu: | Video |
Holografik Şeffaf Ekran P3.91 Esnek LED Film Ekranı IP45 Cam Pencere Reklamı için 12V Yapıştırıcı
| Marka: | Mucize fasulyesi |
|---|---|
| Ürün Adı: | XH-P3.91 |
| IP Derecelendirmesi: | IP45 |

