Alle producten
zoekwoorden [ transparent led wall display ] overeenkomen 226 producten.
Fabriekslevering DC12V RGB LED gaas video wall op maat P125 buiten winkelcentrum transparante LED schermen
| Werktemperatuur: | -20 ℃ ~ 60 ℃ |
|---|---|
| Lichte kleur: | RGB |
| Productmodel: | XH-CXG2001S-P125 (RGB) |
500*500mm Indoor LED Transparant Scherm P2.6 4000-4500cd Winkelcentrum LED Glazen Display Raamscherm Full-Color Grille Reclame Scherm LED Full-Color Smd
| Functie: | Eenvoudige installatie |
|---|---|
| Specificatie: | Videomuur |
| LED -chip: | SMD3535 |
Drone vliegende LED-scherm Flexibel Transparant LED Buitenreclame Scherm
| Naam: | drone-LED-display |
|---|---|
| kastgrootte: | aangepast |
| IP-beoordeling: | IP67 |
Led Screen High Transparency Curtain Grille Glass Window LED Mesh Display
| Naam: | LED -roosterscherm |
|---|---|
| Kabinetsgrootte: | aangepast |
| IP -beoordeling: | IP40 |
Ultradunne P6 LED transparante filmscherm energie transparante LED-displayfilm voor commerciële reclame
| Maat: | 240*960mm |
|---|---|
| IP-klasse: | IP67 |
| Levensduur: | 100.000 uur |
P20 Indoor LED Transparent Film Screen Full Color Transparency Flexible Adhesive Display Panel voor winkelvensters
| Maat: | 240*1000 mm |
|---|---|
| IP-klasse: | IP65 |
| Levensduur: | 100.000 uur |
Transparant LED-scherm Zelfklevende Binnen Toepassing LED-scherm TV voor Reclame
| Pixels: | 3,91 mm |
|---|---|
| Projectietype: | Voor en Achterprojectie |
| Uitzending: | 95% |
IP67 Outdoor Transparant LED Mesh Scherm Modulair voor Massieve Muur, Stalen Structuur en Publiciteitsdisplays
| Kastgewicht: | 2,9 kg/㎡ |
|---|---|
| Kleur buischip: | Volledige kleur |
| Kleur: | RGB |
Flexibel doorzichtig LED-maasbeeld 125 mm Dc12v IP67 Modulair Voor glazen gordijnen
| Pixelafstand: | 125 mm |
|---|---|
| Levensduur: | 30.000 uur |
| Weergavefunctie: | Video |
Holografisch doorzichtig scherm P3.91 Flexibel LED-filmbeeldscherm IP45 12V Kleefmiddel voor glazen vensterreclame
| Merk: | Wonderboon |
|---|---|
| Productnaam: | XH-P3.91 |
| IP-classificatie: | IP45 |

