Alle producten
zoekwoorden [ transparent led wall display ] overeenkomen 226 producten.
Transparent LED Display Screen Pantallas Grille Window LED Video Wall for Indoor Advertising Shop Window LED Transparent
| Naam: | LED -roosterscherm |
|---|---|
| Kabinetsgrootte: | aangepast |
| IP -beoordeling: | IP40 |
P7.82 LED Holografisch Display Scherm Transparant Flexibel Hoge Helderheid LED Film Scherm voor Glazen Raam Winkelcentrum Winkelpui Reclame Display Eenvoudige Installatie Slimme Bediening HD Visueel Effect
| Afgerond: | Oogjes, gemotoriseerd, snel opvouwbaar |
|---|---|
| Oplossing: | 1920x1080 pixels |
| controlesysteem: | Nova begin |
P3.91 Ultra-Licht LED Holografisch Transparant Scherm Flexibele LED Film Display voor Glazen Raam Winkelcentrum Reclame Hoge Helderheid Digitale Bewegwijzering
| Werkspanning: | 5V |
|---|---|
| Maat: | 250 mm * 1000 mm |
| Project: | Front&Rear |
Doorzichtige, flexibele LED-film voor binnenruimten, kristallen scherm, scherm met doorzichtige LED-film voor glas
| Naam: | LED transparant filmscherm |
|---|---|
| Kabinetsgrootte: | Aangepast |
| Max Power: | 600 W/m2 |
Indoor P6 Kleefmiddel Transparante Flexible LED Film Crystal Screen Display Panel Transparante LED Film Screen voor glas
| Naam: | LED transparant filmscherm |
|---|---|
| Kabinetsgrootte: | Aangepast |
| Max Power: | 600 W/m2 |
P4 Beste Effect Dc5V Hoge Helderheid 3000cd Transparant LED Display voor Glazen Wand Media Gevel
| Naam: | Transparant beeldscherm |
|---|---|
| Schermdimensie: | Aangepast |
| Werktemperatuur: | -20 ℃ ~ 65 ℃ |
Op maat gemaakte High-Definition P3.9 Indoor Transparant LED Scherm 1000*500mm voor Glazen Wand en Installatie Transparant LED Scherm
| Beschermingsniveau: | IP45 |
|---|---|
| Kleur: | Volle kleur |
| Grijsschaal: | 16 bit |
Flexible LED Transparent Film Screen Full Color P8 Transparent LED Display Film
| kastgrootte: | Op maat |
|---|---|
| Max Power: | 600 W/m2 |
| Gewicht: | 4Kg/m² |
Hoge Helderheid P8 Transparant LED Display Scherm Binnenreclame Glazen Raam met LED Transparante Film
| Kabinetsgrootte: | Aangepast |
|---|---|
| Max Power: | 600 W/m2 |
| Gewicht: | 4Kg/m² |
P5 Hoge helderheid 2900cd Transparent LED Display Pitch 5V Power voor Glaswand Media Gevel
| Naam: | Transparant beeldscherm |
|---|---|
| Schermdimensie: | Aangepast |
| Werktemperatuur: | -20 ℃ ~ 65 ℃ |

