Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ transparent led wall display ] Eşleşme 226 Ürünler.
Transparent LED Display Screen Pantallas Grille Window LED Video Wall for Indoor Advertising Shop Window LED Transparent
| İsim: | LED ızgara ekranı |
|---|---|
| Kabine boyutu: | özelleştirilmiş |
| IP derecesi: | IP40 |
P7.82 LED Holografik Ekran Şeffaf Esnek Yüksek Parlaklıklı LED Film Ekranı Cam Pencere Alışveriş Merkezi Mağaza Önü Reklam Ekranı Kolay Kurulum Akıllı Kontrol HD Görsel Efekt
| Bitti: | Kuşgözü, Motorlu, Hızlı Katlama |
|---|---|
| Çözünürlük: | 1920x1080 piksel |
| Kontrol sistemi: | Nova başlangıcı |
P3.91 Ultra-Hafif LED Holografik Şeffaf Ekran Esnek LED Film Ekran Cam Pencere Perakende Mağaza Alışveriş Merkezi Reklam Yüksek Parlaklık Dijital Tabela
| Çalışma voltajı: | 5V |
|---|---|
| Boyut: | 250mm*1000mm |
| Proje: | Ön arka |
İç mekan yapışkan Şeffaf Esnek LED Film Kristal Ekran Ekranı Ekran Paneli Cam için Şeffaf LED Film Ekranı
| İsim: | LED şeffaf film ekranı |
|---|---|
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
| Maksimum güç: | 600W/m² |
P4 En İyi Efekt Dc5V Yüksek Parlaklık 3000cd Şeffaf LED Ekran Cam Duvar Medya Cephesi için
| İsim: | şeffaf ekran |
|---|---|
| Ekran boyutu: | Özelleştirilmiş |
| Çalışma sıcaklığı: | -20 ℃ ~ 65 ℃ |
Özel Yüksek Açıklıklı P3.9 İç Kapalı Şeffaf LED Ekranı Cam Duvar ve Kurulum için 1000 * 500mm Şeffaf LED Ekranı
| Koruma seviyesi: | IP45 |
|---|---|
| Renk: | tam renk |
| Gri ölçek: | 16bit |
İç Mekan P6 Yapışkan Şeffaf Esnek LED Film Kristal Ekran Ekran Paneli Cam için Şeffaf LED Film Ekran
| İsim: | LED şeffaf film ekranı |
|---|---|
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
| Maksimum güç: | 600W/m² |
Esnek LED Şeffaf Film Ekran Tam Renkli P8 Şeffaf LED Ekran Filmi
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Maksimum güç: | 600W/m² |
| Ağırlık: | 4kg/m² |
Yüksek Parlaklık P8 Şeffaf LED Ekran İç Mekan Reklam Cam Pencere LED Şeffaf Film ile
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Maksimum güç: | 600W/m² |
| Ağırlık: | 4kg/m² |
P5 Yüksek Parlaklık 2900cd Şeffaf LED Ekran Pitch 5V Cam Duvar Medya Cephesi için Güç
| İsim: | şeffaf ekran |
|---|---|
| Ekran boyutu: | Özelleştirilmiş |
| Çalışma sıcaklığı: | -20 ℃ ~ 65 ℃ |

