Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ transparent led wall display ] Eşleşme 226 Ürünler.
Kapalı Mekan LED Şeffaf Ekran Tam Renkli Kapalı Mekan Şeffaf LED Ekran
| Ekran boyutu: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Tüp çip rengi: | Tam renk |
| Başvuru: | Canlı Etkinlik LED ekran, dış mekan, dış bina yüzeyi, şeffaf LED ekran, kapalı |
İç mekan Vstar P20 Şeritleri Esnek Kendine Yapışkan Görünmez Holografik Şeffaf LED Reefilm Ekranı
| Depolama Sıcaklığı: | -40 ℃ ~ 80 ℃ |
|---|---|
| Güç: | 600W/m2 |
| Modül cihazı: | WE2121RGB-IC |
Dünya Kupası Etkinliği için P2.6 RGB Yüksek Şeffaflık LED Izgara Ekranı Kapalı Ticari Reklam Ekranı
| Bakım: | Temizlemesi Kolay |
|---|---|
| Hava koşullarına dayanıklılık: | Suya ve Toza Dayanıklı |
| Görüntüleme türü: | Neden olmuş |
P2.6-P6.3 IP65 Şeffaf LED ızgara ekranı Alışveriş merkezleri / sergi salonları için
| İsim: | LED ızgara ekranı |
|---|---|
| Boyut: | 1000mm × 500mm |
| Ekran türü: | Izgara ekranı |
Göz Alıcı Duvara Monte Reklam Ekranı IP40 Izgara LED Video Duvar Ekranı
| İsim: | Duvara monte reklam ekranı |
|---|---|
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
| IP derecesi: | IP40 |
Şeffaf P8 Piksel İç Mekan Dış Mekan Reklamcılık LED Video Duvar Ekranı
| Ekran türü: | Şeffaf |
|---|---|
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
| Özellik: | Kolay kurulum |
Yüksek Parlaklık Şeffaf Led Ekran Ultra İnce P4 DC5V Kendinden Yapışkanlı Reklam Ekranı Cam Pencere Duvarı İçin
| İsim: | LED şeffaf film ekranı |
|---|---|
| Dolap Boyutu: | Özelleştirilmiş |
| Maksimum güç: | 600W/m² |
Esnek Montaj Cam Şeffaf LED Ekran Dış Çaplı ızgara Büyük LED Ekranı
| İsim: | Cam Şeffaf Led Ekran |
|---|---|
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
| IP derecesi: | IP40 |
P4 Customized Transparent LED Screen Energy Saving Digital Indoor Advertising Display Media Wall Solution
| İsim: | Yapışkan LED şeffaf film ekranı |
|---|---|
| Ekran türü: | Şeffaf |
| Şeffaflık: | % 85 |
P10 Ultra Thin Transparent LED Screen for Creative Architectural Design Format Video Wall Display
| İsim: | Yapışkan LED şeffaf film ekranı |
|---|---|
| Ekran türü: | Şeffaf |
| Şeffaflık: | % 85 |

