Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ transparent led wall display ] αντιστοιχία 226 προϊόντα.
Εσωτερική διαφανής οθόνη LED πλήρους χρώματος Εσωτερική διαφανής οθόνη LED
| Διάσταση οθόνης: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Χρώμα τσιπ σωλήνα: | Πλήρες χρώμα |
| Εφαρμογή: | Ζωντανές εκδηλώσεις LED Display,Εξωτερική,εξωτερική επιφάνεια κτιρίου,διαφανής LED οθόνη,Εσωτερική |
Εσωτερικές λωρίδες Vstar P20 Ευέλικτη αυτοκόλλητη ολογραφική αόρατη διαφανής οθόνη οθόνης LED Reefilm
| Θερμοκρασία αποθήκευσης: | -40 ℃ ~ 80 ℃ |
|---|---|
| Εξουσία: | 600W/m2 |
| Συσκευή ενότητας: | WE2121RGB-IC |
P2.6 RGB υψηλής διαφάνειας LED πλέγμα οθόνη εσωτερικών εμπορικών διαφημίσεων για εκδήλωση Παγκόσμιου Κυπέλλου
| Συντήρηση: | Εύκολο στο καθάρισμα |
|---|---|
| Αντοχή στις καιρικές συνθήκες: | Αδιάβροχο και Αδιάβροχο |
| Τύπος οθόνης: | Led |
Π2.6-Π6.3 Διαφανής οθόνη LED IP65 για εμπορικά κέντρα / εκθεσιακές αίθουσες
| Ονομασία: | Οθόνη μάσκας LED |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1000mm × 500mm |
| Τύπος οθόνης: | Οθόνη γρίλης |
Ελκυστική οθόνη διαφήμισης τοίχου IP40 Grille LED Video Wall Display
| Ονομασία: | Τοποθετημένη τοίχος οθόνη διαφήμισης |
|---|---|
| Μέγεθος ντουλαπιού: | Προσαρμοσμένο |
| Βαθμολογία IP: | IP40 |
Διαφανής οθόνη LED Video Wall για διαφήμιση εσωτερικού και εξωτερικού χώρου P8 Pixel
| Τύπος οθόνης: | Διαφανής |
|---|---|
| Μέγεθος ντουλαπιού: | Προσαρμοσμένο |
| Ειδικότητα: | Εύκολη εγκατάσταση |
Διαφανής οθόνη LED υψηλής φωτεινότητας Εξαιρετικά λεπτή P4 DC5V Αυτοκόλλητη οθόνη διαφήμισης για τοίχο γυάλινου παραθύρου
| Όνομα: | LED διαφανής οθόνη φιλμ |
|---|---|
| Μέγεθος ντουλαπιού: | Προσαρμοσμένο |
| Μέγιστη δύναμη: | 600W/m² |
Ευέλικτη εγκατάσταση γυάλινη διαφανής οθόνη LED εξωτερική πλέκα μεγάλη οθόνη οθόνης LED
| Ονομασία: | Επίδειξη των διαφανών οδηγήσεων γυαλιού |
|---|---|
| Μέγεθος ντουλαπιού: | Προσαρμοσμένο |
| Βαθμολογία IP: | IP40 |
P4 Customized Transparent LED Screen Energy Saving Digital Indoor Advertising Display Media Wall Solution
| Ονομα: | Συγκολλητική διαφανή οθόνη LED |
|---|---|
| Τύπος οθόνης: | Διαφανής |
| Διαφάνεια: | 85% |
P10 Ultra Thin Transparent LED Screen for Creative Architectural Design Format Video Wall Display
| Ονομα: | Συγκολλητική διαφανή οθόνη LED |
|---|---|
| Τύπος οθόνης: | Διαφανής |
| Διαφάνεια: | 85% |

