Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ transparent led wall display ] αντιστοιχία 226 προϊόντα.
P6 Εμπνευστική διαφανής οθόνη ταινίας LED, Super Slim οθόνη ταινίας LED
| Ονομασία: | Ελλειμματικό διαφανές φώτο LED |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ |
| OEM ή ODM: | Ναι |
Π4 Πλατεία εσωτερικού γυαλιού Διαφανής οθόνη ταινίας LED Διαφανείς πάνελ LED Strip Mesh Display Screen
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
|---|---|
| Βάρος πάνελ: | 4 κιλά |
| Χαρακτηριστικό: | Εύκολη εγκατάσταση |
HD διαφανής κρυστάλλινη οθόνη σε γυάλινη μονάδα οθόνη 3D LED γυάλινη διαφημιστική οθόνη
| Ονομα: | Σούπερ λεπτό διαφανές φιλμ προβολής LED |
|---|---|
| OEM ή ODM: | Ναί |
| Εικονοστοιχείο: | P6 |
P6 Υψηλής διαφάνειας Ελλειμματική εσωτερική ευέλικτη οθόνη LED με ταινία πλήρους χρώματος γυάλινη οθόνη οθόνης διαφάνειας LED με ταινία
| Ονομα: | LED διαφανής οθόνη φιλμ |
|---|---|
| μέγεθος γραφείου: | προσαρμοσμένος |
| Μέγιστη δύναμη: | 600W/m² |
Οθόνη LED Εσωτερικού Χώρου Πλήρους Χρώματος Διαφανούς Φιλμ IP67 Αδιάβροχη Εύκαμπτη Υψηλής
| Μέγεθος: | 240*960 χλστ |
|---|---|
| Βαθμός IP: | IP67 |
| Διάρκεια ζωής: | 100000 ώρες |
Indoor LED Transparent Film Screen Display Glass Advertising Transparent LED Screen Display
| Μέγεθος γραφείου: | προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Μέγιστη δύναμη: | 600W/m² |
| Βάρος: | 4Kg/m² |
P50 Διαφανής Έγχρωμη Οθόνη LED Mesh Αδιάβροχη Εξωτερική Οθόνη LED για Τοίχους Κτιρίων
| Επίπεδο προστασίας: | IP67 |
|---|---|
| Υλικό: | Καλαθοσφαίνω |
| Διάσταση οθόνης: | 1000*1000mm |
Εμπορικό κέντρο P143 DC12V Mesh Διαφημιστική πινακίδα Γυάλινο παράθυρο κουρτίνα Video Wall Διαφανής οθόνη LED
| Τεχνολογία προβολής: | Οδοντοστοιχία |
|---|---|
| Βάρος: | 1,40 κιλά |
| Εξουσία: | 37W |
Ελαστική διαφανής οθόνη οθόνης LED υψηλής ευκρίνειας Οθόνη οθόνης LED ευέλικτης και εύκολης εγκατάστασης
| Λάμψη: | 3000 ψείρες |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | Ολογραφική οθόνη |
| Πεπερασμένος: | Θήκες, Μηχανοκίνητα, Γρήγορη Αναδίπλωση |
Εσωτερική οθόνη LED P3.9 1000*500mm Εξοικονόμησης Ενέργειας Υψηλής Διαφάνειας Εύκολης Εγκατάστασης Διαφανής Οθόνη LED
| Φωτεινότητα ισορροπίας λευκού: | 40004500CD/M ² |
|---|---|
| Γωνία δέσμης: | 160 βαθμός |
| Χρήση: | Εσωτερικός |

