Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ transparent led wall display ] Eşleşme 226 Ürünler.
P6 Yapışkan Şeffaf LED Film Ekranı, Süper İnce LED Film Ekranı
| İsim: | Yapışkan şeffaf LED film |
|---|---|
| Menşe yeri: | Guangdong |
| OEM veya ODM: | Evet |
P4 Pencere Kapalı Cam Şeffaf LED Film Ekranı Şeffaf Paneller Led Çizgi Ağı Ekranı
| Çalışma Sıcaklığı: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
|---|---|
| Panel ağırlığı: | 4 kg |
| Özellik: | Kolay kurulum |
Cam Modül Ekranında HD Şeffaf Kristal Netliğinde Ekran 3D LED Cam Reklam Ekranı
| İsim: | Süper ince şeffaf LED ekran filmi |
|---|---|
| OEM veya ODM: | Evet |
| Piksel perdesi: | P6 |
P6 Yüksek Şeffaflık Yapışkan Kapalı Esnek Film LED Ekran Tam Renkli Cam Pencere Şeffaf LED Film Ekranı
| İsim: | LED şeffaf film ekranı |
|---|---|
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
| Maksimum güç: | 600W/m² |
P10 İçerideki Tam Renk Şeffaflık LED Film Ekranı IP67 Su geçirmez Yapışkan Esnek Yüksek
| Boyut: | 240*960mm |
|---|---|
| IP derecesi: | IP67 |
| Ömür: | 100000 saat |
Indoor LED Transparent Film Screen Display Glass Advertising Transparent LED Screen Display
| Kabine boyutu: | özelleştirilmiş |
|---|---|
| Maksimum güç: | 600W/m² |
| Ağırlık: | 4kg/m² |
P50 Şeffaf Tam Renkli LED Mesh Ekran Binaların Duvarları İçin Su Geçirmez Dış Mekan LED Ekran
| Koruma seviyesi: | IP67 |
|---|---|
| Malzeme: | Pc |
| Ekran boyutu: | 1000*1000mm |
Alışveriş merkezi P143 DC12V Mesh Reklam Pano Cam Pencere Perde Video Duvar Şeffaf LED Ekran
| Ekran Teknolojisi: | NEDEN OLMUŞ |
|---|---|
| Ağırlık: | 1.40kg |
| Güç: | 37W |
Yüksek çözünürlüklü Esnek Şeffaf LED Holografik Ekran Esnek ve Kurulumu Kolay LED Ekran
| Parlaklık: | 3000 nit |
|---|---|
| Ürün adı: | Holografik Ekran |
| Bitti: | Kuşgözü, Motorlu, Hızlı Katlama |
İç mekan P3.9 1000*500mm Enerji tasarrufu Yüksek Şeffaflık Kolay Kurulabilir Şeffaf LED Ekran Duvar
| Beyaz Denge Parlaklığı: | 4000-4500CD/M² |
|---|---|
| Işın açısı: | 160 derece |
| Kullanım: | Kapalı |

