Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ transparent led wall display ] Eşleşme 226 Ürünler.
Super Thin High-Brightness Indoor Transparent Flexible LED Film P6 Crystal Transparent LED Film Screen for Glass
| İsim: | LED şeffaf film ekranı |
|---|---|
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
| Maksimum güç: | 600W/m² |
Ofis ve Perakende için Şeffaf LED Ekran P6 – Esnek Şeffaf Film Ekran Çözümü
| Packaging Details: | cartoons or wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5-15 days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
Premium P6 Ticari Şeffaf LED Ekran – Perakende için Şeffaf LED Ekran
| Packaging Details: | Carton or Wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5~15Days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
Yüksek Parlaklık Dış Mekan Şeffaf LED Ekran Bina Cephe Reklam Video Duvar Perdesi File Esnek Led Ekran
| İsim: | LED örgü ekran |
|---|---|
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
| IP derecesi: | IP67 |
Dış P3.9 Şeffaf LED Ekranı IP67 Su geçirmez 4000-4500cd Parlaklık ve Sahne Cam Pencere Ekranı için 30000h Yaşam Süresi
| Başvuru: | Dış mekan |
|---|---|
| Tedarikçi Türü: | ODM, OEM |
| Kurulum türü: | Kaldırma/dikey kurulum |
Yüksek Netlikte Dijital Tabela İçin Dış Mekan P3.9 Şeffaf LED Ekran Video Duvar Paneli
| Başvuru: | Dış mekan |
|---|---|
| Tedarikçi Türü: | ODM, OEM |
| Kurulum türü: | Kaldırma/dikey kurulum |
P10 DC5V İç Mekan Şeffaf Video Duvarı LED Paneli RGB Tam Renkli Cam Ekran
| Product Name: | Glass Screen Display |
|---|---|
| Screen Dimension: | 10mm |
| Color: | RGB |
Alışveriş Merkezi Reklamcılık P62.5 Mesh DIP Ultra İnce Şeffaf LED Ekranı DC12V LED Film Dış LED Mesh Ekranı
| Spesifikasyon: | Video duvarı |
|---|---|
| Ömür: | ≥30000h |
| Görüntüleme açısı: | 160 ° |
Indoor Outdoor Adhesive Transparent Flexible LED Film Crystal Screen Display Panel Transparent LED Film Screen for Glass
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Maksimum güç: | 600W/m² |
| Ağırlık: | 4kg/m² |
P3.9 1000*500mm Led Buz Ekranı Led Mesh Video Duvar Mağazası Pencere Reklam ızgara Cam Perde Dış Açık Şeffaf Ekran
| Gri ölçek: | 16 bit |
|---|---|
| Açık renkli: | RGB |
| Hayat: | 30000hours |

