Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ transparent led wall display ] Eşleşme 232 Ürünler.
Animasyon ve grafik video duvarı için telefon desteği ile Holographic HD İç mekan P6.25 Şeffaf LED Reklam Ekranı
| Ambalaj bilgileri: | Farklı boyut hesaplamasına göre catoon veya tahta sandık. |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5 gün |
| Ödeme koşulları: | D/P,T/T,Western Union |
Ultra Açık Şeffaf LED Film Ekranı P4 Storefront, Ofis Bölme ve Pencere Ekranı
| Ürün adı: | 403 Yasak |
|---|---|
| Durum kodu: | 403 |
| Tanım: | Sunucu isteği anladı ancak yerine getirmeyi reddediyor. |
Cam Mağazası Ön Cephe Şeffaf LED Ekranı Perakende ve Mimari için Esnek Şeffaf LED Ekran
| Ürün adı: | 403 Yasak |
|---|---|
| Durum kodu: | 403 |
| Tanım: | Sunucu isteği anladı ancak yerine getirmeyi reddediyor. |
Kapalı P3.9 1000*500mm Enerji Tasarruflu 4000-4500cd Yüksek Şeffaflık Kolay Kurulum Şeffaf LED Ekran Duvarı
| Ağırlık: | 3kg/pcs |
|---|---|
| Renk Sıcaklığı: | RGB |
| Piksel: | 3,9 mm |
LED Holografik Ekran Şeffaf File Duvar Sanal Film Esnek Yapay Zeka Etkileşimli Hologram
| Parlaklık: | 3000 nit |
|---|---|
| Ürün adı: | Holografik Ekran |
| Bitti: | Kuşgözü, Motorlu, Hızlı Katlama |
Şeffaf LED Ekran Holografik Mesh Panel İç Mekan Şeffaf LED Ekran Bükülebilir Mesh Panel
| Ambalaj bilgileri: | Farklı boyut hesaplamasına göre catoon veya tahta sandık. |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5 gün |
| Ödeme koşulları: | D/P,T/T,Western Union |
Esnek LED Perde Duvar Ekranı Yüksek Şeffaflık P83 IP67 PC Gövde Nokta Işığı
| Ekran modu: | Bilgisayar/Master senkronizasyonu |
|---|---|
| LED Miktar: | 1 adet |
| Modül boyutu: | 100mm*1000mm |
P7.82 Yüksek Parlaklıklı LED Holografik Ekran Cam Montajı için Şeffaf Ultra İnce Hafif Büyük Ekran Alışveriş Merkezi, Perakende Pencere ve Marka Tanıtımı için
| Technology: | Virtual Imaging Technology |
|---|---|
| Package: | Roll |
| Roll Size: | 1000*250mm |
P2.5 Şeffaf LED Ekran Video Duvar Hologram Holografik Ekran 3D Hologram Esnek Büyük Boyutlu Panel
| Şeffaflık: | %95 |
|---|---|
| proje: | Ön arka |
| Arayüz: | 3m/5m/7m |
Şeffaf LED Ekran Yüksek Parlaklık Ekranı Berrak Cam Pencere LED Video Duvar Esnek Panel
| Marka: | Mucize fasulyesi |
|---|---|
| Ürün adı: | XH-JHP-P6 |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C ila 65°C |

